maliit-keyboard - en to br translation catalogue (34 entries)

en: Settings
br: Arventennoù

en: Arabic
br: Arabeg

en: Azerbaijani
br: Azerbaidjanek

en: Bosnian
br: Bosnieg

en: Catalan
br: Katalaneg

en: Czech
br: Tchekeg

en: Danish
br: Daneg

en: German
br: Alamaneg

en: Emoji
br: fromlun

en: Greek
br: Gresianeg

en: English
br: Saozneg

en: Spanish
br: Spagnoleg

en: Finnish
br: Finneg

en: French
br: Galleg

en: Scottish Gaelic
br: Skoseg

en: Hebrew
br: Hebreeg

en: Croatian
br: Kroateg

en: Hungarian
br: Hungareg

en: Icelandic
br: Islandeg

en: Italian
br: Italianeg

en: Japanese
br: Japaneg

en: Latvian
br: Latveg

en: Dutch
br: Nederlandeg

en: Norwegian
br: Norvegeg

en: Polish
br: Poloneg

en: Portuguese
br: Portugaleg

en: Romanian
br: Roumaneg

en: Russian
br: Rusianeg

en: Slovenian
br: Slovenieg

en: Serbian
br: Serbeg

en: Swedish
br: Svedeg

en: Ukrainian
br: Ukraineg

en: Chinese
    (Pinyin)
br: Chinaeg

en: Chinese
    (Chewing)
br: Chinaeg
