maliit-keyboard - en to bs translation catalogue (29 entries)

en: Settings
bs: Postavke

en: Arabic
bs: Arapski

en: Azerbaijani
bs: Azerbejdžanski

en: Bosnian
bs: Bosanski

en: Catalan
bs: Katalonski

en: Czech
bs: Češki

en: Danish
bs: Danski

en: German
bs: Njemački

en: Greek
bs: Grčki

en: English
bs: Engleski

en: Spanish
bs: Španski

en: Finnish
bs: Finski

en: French
bs: Francuski

en: Scottish Gaelic
bs: Škotsko-galski

en: Hebrew
bs: Hebrejski

en: Croatian
bs: Hrvatski

en: Hungarian
bs: Mađarski

en: Icelandic
bs: Islandski

en: Italian
bs: Italijanski

en: Dutch
bs: Holandski

en: Norwegian
bs: Norveški

en: Polish
bs: Poljski

en: Portuguese
bs: Portugalski

en: Romanian
bs: Rumunski

en: Russian
bs: Ruski

en: Slovenian
bs: Slovenački

en: Serbian
bs: Srpski

en: Swedish
bs: Švedski

en: Ukrainian
bs: Ukrajinski
