maliit-keyboard - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Undo
ca: Desfés

en: Redo
ca: Refés

en: Select All
ca: Selecciona-ho tot

en: Cut
ca: Retalla

en: Copy
ca: Copia

en: Paste
ca: Enganxa

en: Swipe to move selection
ca: Llisqueu per moure la selecció

en: Swipe to move cursor
ca: Llisqueu per moure el cursor

en: Double-tap to enter selection mode
ca: Toqueu dos cops per entrar en el mode de selecció

en: Settings
ca: Configuració

en: Arabic
ca: Àrab

en: Azerbaijani
ca: Àzeri

en: Bulgarian
ca: Búlgar

en: Bosnian
ca: Bosnià

en: Catalan
ca: Català

en: Czech
ca: Txec

en: Danish
ca: Danès

en: German
ca: Alemany

en: Greek
ca: Grec

en: English
ca: Anglès

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Persian
ca: Persa

en: Finnish
ca: Finlandès

en: French
ca: Francès

en: French
    (Swiss)
ca: Francès 
    (Suís)

en: Scottish Gaelic
ca: Gaèlic escocès

en: Hebrew
ca: Hebreu

en: Croatian
ca: Croat

en: Hungarian
ca: Hongarès

en: Icelandic
ca: Islandès

en: Italian
ca: Italià

en: Japanese
ca: japonès

en: Lithuanian
ca: Lituà

en: Latvian
ca: Letó

en: Korean
ca: Coreà

en: Dutch
ca: Holandès

en: Norwegian
ca: Noruec

en: Polish
ca: Polonès

en: Portuguese
ca: Portuguès

en: Romanian
ca: Romanès

en: Russian
ca: Rus

en: Slovenian
ca: Eslovè

en: Serbian
ca: Serbi

en: Swedish
ca: Suec

en: Turkish
ca: Turc

en: Ukrainian
ca: Ucraïnès

en: Chinese
    (Pinyin)
ca: Xinès
    (Pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
ca: Xinès
    (Chewing)

en: Done
ca: Fet
