maliit-keyboard - en to ckb translation catalogue (30 entries)

en: Settings
ckb: ڕێكخستنه‌كان

en: Arabic
ckb: عه‌ره‌بی

en: Azerbaijani
ckb: ئازه‌ری

en: Bosnian
ckb: بۆسنی

en: Catalan
ckb: كه‌ته‌لۆنی

en: Czech
ckb: چیکی

en: Danish
ckb: دانيماركى

en: German
ckb: ئه‌ڵمانی

en: Greek
ckb: یۆنانی

en: English
ckb: ئینگلیزی

en: Spanish
ckb: ئیسپانی

en: Finnish
ckb: فنلەندى

en: French
ckb: فەڕەنسى

en: Hebrew
ckb: عیبری

en: Croatian
ckb: کرواتی

en: Hungarian
ckb: هه‌نگاری

en: Icelandic
ckb: ئێسلەندی

en: Italian
ckb: ئیتاڵی

en: Japanese
ckb: ژاپۆنی

en: Latvian
ckb: لاتڤی

en: Dutch
ckb: هۆلەندى

en: Norwegian
ckb: نەرویژی

en: Polish
ckb: پۆلۆنی

en: Portuguese
ckb: پورتوگالى

en: Romanian
ckb: ڕۆمانی

en: Russian
ckb: رووسی

en: Slovenian
ckb: سلۆڤینی

en: Serbian
ckb: سربى

en: Swedish
ckb: سویدی

en: Ukrainian
ckb: ئۆکرانی
