maliit-keyboard - en to cs translation catalogue (50 entries)

en: Undo
cs: Zpět

en: Redo
cs: Znovu

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Paste
cs: Vložit

en: Swipe to move selection
cs: Posunutím přesunete výběr

en: Swipe to move cursor
cs: Posunutím přesunete kurzor

en: Double-tap to enter selection mode
cs: Dvojitým poklepáním přejdete do režimu výběru

en: Settings
cs: Nastavení

en: Arabic
cs: Arabština

en: Azerbaijani
cs: Ázerbájdžánština

en: Bulgarian
cs: Bulharština

en: Bosnian
cs: Bosenština

en: Catalan
cs: Katalánština

en: Czech
cs: Čeština

en: Danish
cs: Dánština

en: German
cs: Němčina

en: Emoji
cs: Smajlíky

en: Greek
cs: Řečtina

en: English
cs: Angličtina

en: Spanish
cs: španělština

en: Persian
cs: Perština

en: Finnish
cs: Finština

en: French
cs: Francouzština

en: French
    (Swiss)
cs: Francouzština
    (Švýcarská)

en: Scottish Gaelic
cs: Skotská gaelština

en: Hebrew
cs: Hebrejština

en: Croatian
cs: Chorvatština

en: Hungarian
cs: Maďarština

en: Icelandic
cs: Islandské

en: Italian
cs: Italština

en: Japanese
cs: Japonština

en: Lithuanian
cs: Litevština

en: Latvian
cs: Lotyština

en: Korean
cs: Korejština

en: Dutch
cs: Holandština

en: Norwegian
cs: Norština

en: Polish
cs: Polština

en: Portuguese
cs: Portugalština

en: Romanian
cs: Rumunština

en: Russian
cs: Ruština

en: Slovenian
cs: Slovinština

en: Serbian
cs: Srbština

en: Swedish
cs: Švédština

en: Turkish
cs: Turečtina

en: Ukrainian
cs: Ukrajinština

en: Chinese
    (Pinyin)
cs: Čínština
    (Pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
cs: Čínština
    (Chewing)

en: Done
cs: Hotovo
