maliit-keyboard - en to cy translation catalogue (28 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Arabic
cy: Arabeg

en: Azerbaijani
cy: Azerbaijaneg

en: Bosnian
cy: Bosneg

en: Catalan
cy: Catalaneg

en: Czech
cy: Tsiec

en: German
cy: Almaeneg

en: Greek
cy: Groeg

en: English
cy: Saesneg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Finnish
cy: Ffineg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Scottish Gaelic
cy: Gaeleg yr Alban

en: Hebrew
cy: Hebraeg

en: Croatian
cy: Croateg

en: Hungarian
cy: Hwngareg

en: Icelandic
cy: Eislandeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: Norwegian
cy: Norwyeg

en: Polish
cy: Pwyleg

en: Portuguese
cy: Portiwgaleg

en: Romanian
cy: Romaneg

en: Russian
cy: Rwsieg

en: Slovenian
cy: Slofeneg

en: Serbian
cy: Serbeg

en: Swedish
cy: Swedeg

en: Ukrainian
cy: Wcraneg
