maliit-keyboard - en to el translation catalogue (50 entries)

en: Undo
el: Αναίρεση

en: Redo
el: Επανάληψη

en: Select All
el: Επιλογή όλων

en: Cut
el: Αποκοπή

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Paste
el: Επικόλληση

en: Swipe to move selection
el: Σύρετε για να μετακινήσετε την επιλογή

en: Swipe to move cursor
el: Σύρετε για να μετακινήσετε τον κέρσορα

en: Double-tap to enter selection mode
el: Πατήστε δύο φορές για να μπείτε στη λειτουργία επιλογής

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Arabic
el: Αραβικά

en: Azerbaijani
el: Αζέρικα

en: Bulgarian
el: Βουλγαρικά

en: Bosnian
el: Βοσνιακά

en: Catalan
el: Καταλανικά

en: Czech
el: Τσεχικά

en: Danish
el: Δανέζικα

en: German
el: Γερμανικά

en: Greek
el: Ελληνικά

en: English
el: Αγγλικά

en: Esperanto
el: Εσπεράντο

en: Spanish
el: Ισπανικά

en: Persian
el: Περσικά

en: Finnish
el: Φινλανδικά

en: French
el: Γαλλικά

en: French
    (Swiss)
el: Γαλλικά
    (Ελβετία)

en: Scottish Gaelic
el: Γκαελικά Σκωτίας

en: Hebrew
el: Εβραϊκά

en: Croatian
el: Κροατικά

en: Hungarian
el: Ουγγρικά

en: Icelandic
el: Ισλανδικά

en: Italian
el: Ιταλικά

en: Japanese
el: Ιαπωνικά

en: Lithuanian
el: Λιθουανικά

en: Latvian
el: Λετονικά

en: Korean
el: Κορεάτικα

en: Dutch
el: Ολλανδικά

en: Norwegian
el: Νορβηγικά

en: Polish
el: Πολωνικά

en: Portuguese
el: Πορτογαλικά

en: Romanian
el: Ρουμανικά

en: Russian
el: Ρωσικά

en: Slovenian
el: Σλοβενικά

en: Serbian
el: Σερβικά

en: Swedish
el: Σουηδικά

en: Turkish
el: Τουρκικά

en: Ukrainian
el: Ουκρανικά

en: Chinese
    (Pinyin)
el: Κινέζικα
    (Πινίνιν)

en: Chinese
    (Chewing)
el: Κινεζικά
    (Chewing)

en: Done
el: Ολοκληρώθηκε
