maliit-keyboard - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Arabic
eo: Araba

en: Azerbaijani
eo: Azerbajĝana

en: Bosnian
eo: Bosnia

en: Catalan
eo: Kataluna

en: Czech
eo: Ĉeĥa

en: Danish
eo: Dana

en: German
eo: Germana

en: Emoji
eo: Emoji-o

en: Greek
eo: Greka

en: English
eo: Angla

en: Spanish
eo: Hispana

en: Finnish
eo: Finna

en: French
eo: Franca

en: Scottish Gaelic
eo: Skotgaela

en: Hebrew
eo: Hebrea

en: Croatian
eo: Kroata

en: Hungarian
eo: Hungara

en: Icelandic
eo: Islanda

en: Italian
eo: Itala

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: Norwegian
eo: Norvega

en: Polish
eo: Pola

en: Portuguese
eo: Portugala

en: Romanian
eo: Rumana

en: Russian
eo: Rusa

en: Slovenian
eo: Slovena

en: Serbian
eo: Serba

en: Swedish
eo: Sveda

en: Ukrainian
eo: Ukraina
