maliit-keyboard - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Arabic
et: Araabia

en: Azerbaijani
et: Ažerbaidžaani

en: Bosnian
et: Bosnia

en: Czech
et: Tšehhi

en: Danish
et: Taani

en: German
et: Saksa

en: Greek
et: Kreeka

en: English
et: Inglise

en: Spanish
et: Hispaania

en: Finnish
et: Soome

en: French
et: Prantsuse

en: Hungarian
et: Ungari

en: Italian
et: Itaalia

en: Polish
et: Poola

en: Portuguese
et: Portugali

en: Romanian
et: Rumeenia

en: Russian
et: Vene

en: Slovenian
et: Sloveenia

en: Ukrainian
et: Ukraina
