maliit-keyboard - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Arabic
fa: عربی

en: Azerbaijani
fa: آذربایجانی

en: Bosnian
fa: بوسنیایی

en: Catalan
fa: کاتالونیایی

en: Czech
fa: چکی

en: Danish
fa: دانمارکی

en: German
fa: آلمانی

en: Emoji
fa: اموجی

en: Greek
fa: یونانی

en: English
fa: انگلیسی‌

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: French
fa: فرانسوی

en: Scottish Gaelic
fa: گیلی اسکاتلندی

en: Hebrew
fa: عبری

en: Croatian
fa: کرواتی

en: Hungarian
fa: مجارستانی

en: Icelandic
fa: ایسلندی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: Latvian
fa: لتونیایی

en: Dutch
fa: هلندی

en: Norwegian
fa: نروژی

en: Polish
fa: لهستانی

en: Portuguese
fa: پرتغالی

en: Romanian
fa: رومانیایی

en: Russian
fa: روسی

en: Slovenian
fa: اسلونیایی

en: Serbian
fa: صربستانی

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Ukrainian
fa: اوکراینی

en: Chinese
    (Pinyin)
fa: چینی
    (پین‌یین)

en: Chinese
    (Chewing)
fa: چینی
    (چوینگ)
