maliit-keyboard - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Arabic
fi: arabia

en: Azerbaijani
fi: azeri

en: Bosnian
fi: bosnia

en: Catalan
fi: katalaani

en: Czech
fi: tšekki

en: Danish
fi: tanska

en: German
fi: saksa

en: Emoji
fi: emoji

en: Greek
fi: kreikka

en: English
fi: englanti

en: Spanish
fi: espanja

en: Finnish
fi: suomi

en: French
fi: ranska

en: Scottish Gaelic
fi: gaeli

en: Hebrew
fi: heprea

en: Croatian
fi: kroatia

en: Hungarian
fi: unkari

en: Icelandic
fi: islanti

en: Italian
fi: italia

en: Dutch
fi: hollanti

en: Norwegian
fi: norja

en: Polish
fi: puola

en: Portuguese
fi: portugali

en: Romanian
fi: romania

en: Russian
fi: venäjä

en: Slovenian
fi: sloveeni

en: Serbian
fi: serbia

en: Swedish
fi: ruotsi

en: Ukrainian
fi: ukraina
