maliit-keyboard - en to fr translation catalogue (49 entries)

en: Undo
fr: Annuler

en: Redo
fr: Rétablir

en: Select All
fr: Tout sélectionner

en: Cut
fr: Couper

en: Copy
fr: Copier

en: Paste
fr: Coller

en: Swipe to move selection
fr: Faites glisser pour déplacer la sélection

en: Swipe to move cursor
fr: Faites glisser pour déplacer le curseur

en: Double-tap to enter selection mode
fr: Appuyez deux fois pour entrer en mode sélection

en: Settings
fr: Paramètres

en: Arabic
fr: arabe

en: Azerbaijani
fr: azéri

en: Bulgarian
fr: Bulgare

en: Bosnian
fr: bosnien

en: Catalan
fr: catalan

en: Czech
fr: tchèque

en: Danish
fr: danois

en: German
fr: allemand

en: Greek
fr: Grec

en: English
fr: anglais

en: Spanish
fr: espagnol

en: Persian
fr: Perse

en: Finnish
fr: finnois

en: French
fr: français

en: French
    (Swiss)
fr: Français
    (Suisse)

en: Scottish Gaelic
fr: Gaélique écossais

en: Hebrew
fr: hébreu

en: Croatian
fr: croate

en: Hungarian
fr: hongrois

en: Icelandic
fr: Islandais

en: Italian
fr: italien

en: Japanese
fr: Japonais

en: Lithuanian
fr: Lituanien

en: Latvian
fr: Letton

en: Korean
fr: Coréen

en: Dutch
fr: néerlandais

en: Norwegian
fr: Norvégien

en: Polish
fr: polonais

en: Portuguese
fr: portugais

en: Romanian
fr: Roumain

en: Russian
fr: russe

en: Slovenian
fr: Slovène

en: Serbian
fr: serbe

en: Swedish
fr: suédois

en: Turkish
fr: Turc

en: Ukrainian
fr: Ukrainien

en: Chinese
    (Pinyin)
fr: Chinois
    (Pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
fr: Chinois
    (Chewing)

en: Done
fr: Terminé
