maliit-keyboard - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Select All
hu: Összes kijelölése

en: Copy
hu: Másolás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Arabic
hu: arab

en: Azerbaijani
hu: azerbajdzsáni

en: Bosnian
hu: bosnyák

en: Catalan
hu: katalán

en: Czech
hu: cseh

en: Danish
hu: dán

en: German
hu: német

en: Emoji
hu: hangulatjelek

en: Greek
hu: görög

en: English
hu: angol

en: Spanish
hu: spanyol

en: Finnish
hu: finn

en: French
hu: francia

en: Scottish Gaelic
hu: skót gael

en: Hebrew
hu: héber

en: Croatian
hu: horvát

en: Hungarian
hu: magyar

en: Icelandic
hu: Izlandi

en: Italian
hu: olasz

en: Japanese
hu: japán

en: Latvian
hu: lett

en: Dutch
hu: holland

en: Norwegian
hu: norvég

en: Polish
hu: lengyel

en: Portuguese
hu: portugál

en: Romanian
hu: román

en: Russian
hu: orosz

en: Slovenian
hu: szlovén

en: Serbian
hu: szerb

en: Swedish
hu: svéd

en: Ukrainian
hu: ukrán

en: Chinese
    (Pinyin)
hu: kínai
    (pinjin)

en: Chinese
    (Chewing)
hu: kínai
    (chewing)

en: Done
hu: Kész
