maliit-keyboard - en to id translation catalogue (32 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Arabic
id: Arab

en: Azerbaijani
id: Azerbaijan

en: Bosnian
id: Bosnia

en: Catalan
id: Katala

en: Czech
id: Ceko

en: Danish
id: Denmark

en: German
id: Jerman

en: Greek
id: Yunani

en: English
id: Inggris

en: Spanish
id: Spanyol

en: Finnish
id: Finlandia

en: French
id: Perancis

en: Scottish Gaelic
id: Gaelic Skotlandia

en: Hebrew
id: Ibrani

en: Croatian
id: Kroasia

en: Hungarian
id: Hungaria

en: Icelandic
id: Islandia

en: Italian
id: Italia

en: Japanese
id: Jepang

en: Dutch
id: Belanda

en: Norwegian
id: Norwegia

en: Polish
id: Polandia

en: Portuguese
id: Portugis

en: Romanian
id: Rumania

en: Russian
id: Rusia

en: Slovenian
id: Slovenia

en: Serbian
id: Serbia

en: Swedish
id: Swedia

en: Ukrainian
id: Ukraina

en: Chinese
    (Pinyin)
id: Cina (Pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
id: Cina (Chewing)
