maliit-keyboard - en to ja translation catalogue (39 entries)

en: Undo
ja: 戻る

en: Redo
ja: やり直す

en: Select All
ja: すべて選択

en: Cut
ja: 切り取り

en: Copy
ja: コピー

en: Paste
ja: 貼り付け

en: Settings
ja: 設定

en: Arabic
ja: アラビア語

en: Azerbaijani
ja: アゼルバイジャン語

en: Bosnian
ja: ボスニア語

en: Catalan
ja: カタルーニャ語

en: Czech
ja: チェコ語

en: Danish
ja: デンマーク語

en: German
ja: ドイツ語

en: Emoji
ja: 絵文字

en: Greek
ja: ギリシャ語

en: English
ja: 英語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Finnish
ja: フィンランド語

en: French
ja: フランス語

en: Scottish Gaelic
ja: スコットランド・ゲール語

en: Hebrew
ja: ヘブライ語

en: Croatian
ja: クロアチア語

en: Hungarian
ja: ハンガリー語

en: Icelandic
ja: アイスランド語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Japanese
ja: 日本語

en: Latvian
ja: ラトビア語

en: Dutch
ja: オランダ語

en: Norwegian
ja: ノルウェー語

en: Polish
ja: ポーランド語

en: Portuguese
ja: ポルトガル語

en: Romanian
ja: ルーマニア語

en: Russian
ja: ロシア語

en: Slovenian
ja: スロベニア語

en: Serbian
ja: セルビア語

en: Swedish
ja: スウェーデン語

en: Ukrainian
ja: ウクライナ語

en: Done
ja: 完了
