maliit-keyboard - en to kk translation catalogue (33 entries)

en: Settings
kk: Баптаулар

en: Arabic
kk: Арабша

en: Azerbaijani
kk: Әзірбайжанша

en: Bosnian
kk: Боснаша

en: Catalan
kk: Каталанша

en: Czech
kk: Чехше

en: Danish
kk: Датша

en: German
kk: Немісше

en: Emoji
kk: Эмоджи

en: Greek
kk: Грекше

en: English
kk: Ағылшынша

en: Spanish
kk: Испанша

en: Finnish
kk: Финше

en: French
kk: Французша

en: Scottish Gaelic
kk: Шотландша

en: Hebrew
kk: Ивритше

en: Croatian
kk: Хорватша

en: Hungarian
kk: Венгрше

en: Icelandic
kk: Исландша

en: Italian
kk: Италянша

en: Japanese
kk: Жапонша

en: Dutch
kk: Немісше

en: Norwegian
kk: Норвегше

en: Polish
kk: Польша

en: Portuguese
kk: Португалша

en: Romanian
kk: Румынша

en: Russian
kk: Орысша

en: Slovenian
kk: Словенше

en: Serbian
kk: Сербше

en: Swedish
kk: Шведше

en: Ukrainian
kk: Украинша

en: Chinese
    (Pinyin)
kk: Қытайша
    (Пиньинь)

en: Chinese
    (Chewing)
kk: Қытайша
    (Чжуинь)
