maliit-keyboard - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Settings
ku: Mîheng

en: Arabic
ku: Erebî

en: Bosnian
ku: Bosnayî

en: Catalan
ku: Katalan

en: Czech
ku: Çekî

en: Danish
ku: Danîmarkî

en: German
ku: Almanî

en: Greek
ku: Yûnanî

en: English
ku: Înglîzî

en: Spanish
ku: Spanî

en: Finnish
ku: Fînikî

en: French
ku: Fransî

en: Hebrew
ku: Îbranî

en: Croatian
ku: Kroatî

en: Hungarian
ku: Macarî

en: Icelandic
ku: Îzlandî

en: Italian
ku: Italî

en: Japanese
ku: Japonî

en: Latvian
ku: Latwî

en: Dutch
ku: Hollandî

en: Norwegian
ku: Norwecî

en: Polish
ku: Polonî

en: Portuguese
ku: Portekizî

en: Romanian
ku: Romanî

en: Russian
ku: Rusî

en: Slovenian
ku: Slovenî

en: Serbian
ku: Sirpkî

en: Swedish
ku: Swêdî

en: Ukrainian
ku: Ukraynî
