maliit-keyboard - en to ln translation catalogue (34 entries)

en: Settings
ln: Palamɛ́tɛlɛ

en: Arabic
ln: Ki arabe

en: Azerbaijani
ln: Ki azéri

en: Bosnian
ln: Ki bosnien

en: Catalan
ln: Ki catalan

en: Czech
ln: Ki Tchèque

en: Danish
ln: Ki Danois

en: German
ln: Ki allemand

en: Emoji
ln: Ki Emoji

en: Greek
ln: Ki Grecque

en: English
ln: Ki angɛlɛ́

en: Spanish
ln: Ki espagnol

en: Finnish
ln: Ki finnois

en: French
ln: Ki lifalasɛ́

en: Scottish Gaelic
ln: Ki écossais

en: Hebrew
ln: Ki hébreu

en: Croatian
ln: Ki croate

en: Hungarian
ln: Ki Hongrois

en: Icelandic
ln: Ki Islandais

en: Italian
ln: Ki Italien

en: Japanese
ln: Ki Japonais

en: Latvian
ln: Ki lituanais

en: Dutch
ln: Ki néerlandais

en: Norwegian
ln: Ki Norvégien

en: Polish
ln: Ki polonais

en: Portuguese
ln: Ki portugais

en: Romanian
ln: Ki Roumain

en: Russian
ln: Ki russe

en: Slovenian
ln: Ki Slovène

en: Serbian
ln: Ki serbe

en: Swedish
ln: Ki Suédois

en: Ukrainian
ln: Ki Ukrainien

en: Chinese
    (Pinyin)
ln: Ki Chinois
    (Pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
ln: Ki Chinois
    (Chewing)
