maliit-keyboard - en to lo translation catalogue (10 entries)

en: Settings
lo: ຕັ້ງຄ່າ

en: German
lo: ເຢຍລະມັນ

en: English
lo: ອັງກິດ

en: Spanish
lo: ສະເປນ

en: French
lo: ຟາລັງ

en: Hebrew
lo: ຢິວ

en: Japanese
lo: ຢີປຸ່ນ

en: Russian
lo: ລັດເຊຍ

en: Chinese
    (Pinyin)
lo: ຈີນ (ປີນຈິນ)

en: Chinese
    (Chewing)
lo: ຈີນ
