maliit-keyboard - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Arabic
lt: Arabų

en: Azerbaijani
lt: Azerbaidžaniečių

en: Bosnian
lt: Bosnių

en: Catalan
lt: Katalonų

en: Czech
lt: Čekų

en: Danish
lt: Danų

en: German
lt: Vokiečių

en: Emoji
lt: Šypsenelės

en: Greek
lt: Graikų

en: English
lt: Anglų

en: Spanish
lt: Ispanų

en: Persian
lt: Persų

en: Finnish
lt: Suomių

en: French
lt: Prancūzų

en: Scottish Gaelic
lt: Škotų gėlų

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Croatian
lt: Kroatų

en: Hungarian
lt: Vengrų

en: Icelandic
lt: Islandų

en: Italian
lt: Italų

en: Japanese
lt: Japonų

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Latvian
lt: Latvių

en: Korean
lt: Koriečių

en: Dutch
lt: Nyderlandų

en: Norwegian
lt: Norvegų

en: Polish
lt: Lenkų

en: Portuguese
lt: Portugalų

en: Romanian
lt: Rumunų

en: Russian
lt: Rusų

en: Slovenian
lt: Slovėnų

en: Serbian
lt: Serbų

en: Swedish
lt: Švedų

en: Turkish
lt: Turkų

en: Ukrainian
lt: Ukrainiečių

en: Chinese
    (Pinyin)
lt: Kinų
    (Pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
lt: Kinų
    (Chewing)
