maliit-keyboard - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Arabic
lv: Arābu

en: Azerbaijani
lv: Azerbaidžāņu

en: Bosnian
lv: Bosniešu

en: Catalan
lv: Katalāņu

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: German
lv: Vācu

en: Greek
lv: Grieķu

en: English
lv: Angļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Finnish
lv: Somu

en: French
lv: Franču

en: Scottish Gaelic
lv: Skotu gēlu

en: Hebrew
lv: Ivrits

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Icelandic
lv: Islandiešu

en: Italian
lv: Itāļu

en: Dutch
lv: Nīderlandiešu

en: Norwegian
lv: Norvēģu

en: Polish
lv: Poļu

en: Portuguese
lv: Portugāļu

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Serbian
lv: Serbu

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu
