maliit-keyboard - en to mr translation catalogue (34 entries)

en: Settings
mr: सेटिंग्स्

en: Arabic
mr: अरेबिक

en: Azerbaijani
mr: अझेरबैजानी

en: Bosnian
mr: बोस्नीयन

en: Catalan
mr: कॅटालॉन

en: Czech
mr: चेक

en: Danish
mr: डॅनिश

en: German
mr: जर्मन

en: Emoji
mr: ईमोजी

en: Greek
mr: ग्रीक

en: English
mr: इंग्रजी

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Finnish
mr: फिनीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Scottish Gaelic
mr: स्कॉटिश गेलिक

en: Hebrew
mr: हिब्रू

en: Croatian
mr: क्रोएशियन

en: Hungarian
mr: हंगेरियन

en: Icelandic
mr: आइसलँडिक

en: Italian
mr: इटालियन

en: Japanese
mr: जपानी

en: Latvian
mr: ला‍ट्वियन

en: Dutch
mr: डच

en: Norwegian
mr: नॉर्वेजियन

en: Polish
mr: पोलिश

en: Portuguese
mr: पोर्तुगीज

en: Romanian
mr: रोमानियन

en: Russian
mr: रशियन

en: Slovenian
mr: स्लोव्हेनियन

en: Serbian
mr: सर्बियन

en: Swedish
mr: स्वीडिश

en: Ukrainian
mr: यूक्रेनियन

en: Chinese
    (Pinyin)
mr: चिनी (पिनयिन)

en: Chinese
    (Chewing)
mr: चिनी (चविंग)
