maliit-keyboard - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Settings
my: ချိန်ညှိစရာများ

en: Arabic
my: အာရဗီ

en: Azerbaijani
my: အဇာဘိုင်ဂျနီ

en: Danish
my: ဒိန်းမတ်

en: Emoji
my: အီမိုဂျီ

en: Greek
my: ဂရိ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်

en: Spanish
my: စပိန္ဘာသာ

en: Finnish
my: ဖင်လန်

en: Scottish Gaelic
my: စကော့တလန် ဆဲလ်တစ်

en: Hebrew
my: Hebrew ( ဟီဘရူး )

en: Icelandic
my: အိုက်စ်လန်

en: Japanese
my: ဂျပန်

en: Latvian
my: လက်ဗီယန်

en: Norwegian
my: နော်ဝေ

en: Romanian
my: ရိုမေနီးယန်း

en: Slovenian
my: ဆလိုဗေးနီးယန်း

en: Serbian
my: ဆာယီယန်း

en: Swedish
my: ဆွီဒီးရှ်

en: Ukrainian
my: ယူကရိန်း

en: Chinese
    (Pinyin)
my: တရုတ်
    (ပင်ယင်)

en: Chinese
    (Chewing)
my: တရုတ်
    (ချီဝင်း)
