maliit-keyboard - en to nb translation catalogue (49 entries)

en: Undo
nb: Angre

en: Redo
nb: Gjenta

en: Select All
nb: Velg alt

en: Cut
nb: Klipp ut

en: Copy
nb: Kopier

en: Paste
nb: Lim inn

en: Swipe to move selection
nb: Dra for å flytte utvalg

en: Swipe to move cursor
nb: Dra for å flytte peker

en: Double-tap to enter selection mode
nb: Dobbelttrykk for å gå inn i utvalgsmodus

en: Settings
nb: Innstillinger

en: Arabic
nb: Arabisk

en: Azerbaijani
nb: Aserbadjansk

en: Bulgarian
nb: Bulgarsk

en: Bosnian
nb: Bosnisk

en: Catalan
nb: Katalansk

en: Czech
nb: Tsjekkisk

en: Danish
nb: Dansk

en: German
nb: Tysk

en: Greek
nb: Gresk

en: English
nb: Engelsk

en: Spanish
nb: Spansk

en: Persian
nb: Farsi

en: Finnish
nb: Finsk

en: French
nb: Fransk

en: French
    (Swiss)
nb: Fransk
    (sveitsisk)

en: Scottish Gaelic
nb: Skotsk Gælisk

en: Hebrew
nb: Hebraisk

en: Croatian
nb: Kroatisk

en: Hungarian
nb: Ungarsk

en: Icelandic
nb: Islandsk

en: Italian
nb: Italiensk

en: Japanese
nb: Japansk

en: Lithuanian
nb: Litauisk

en: Latvian
nb: Latvisk

en: Korean
nb: Koreansk

en: Dutch
nb: Nederlansk

en: Norwegian
nb: Norsk

en: Polish
nb: Polsk

en: Portuguese
nb: Portugisisk

en: Romanian
nb: Rumensk

en: Russian
nb: Russisk

en: Slovenian
nb: Slovensk

en: Serbian
nb: Serbisk

en: Swedish
nb: Svensk

en: Turkish
nb: Tyrkisk

en: Ukrainian
nb: Ukrainsk

en: Chinese
    (Pinyin)
nb: Kinesisk
    (Pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
nb: Kinesisk
    (Chewing)

en: Done
nb: Ferdig
