maliit-keyboard - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Settings
ro: Configurări

en: Arabic
ro: Arabă

en: Azerbaijani
ro: Azerbaidjană

en: Bosnian
ro: Bosniacă

en: Catalan
ro: Catalană

en: Czech
ro: Cehă

en: Danish
ro: Daneză

en: German
ro: Germană

en: Greek
ro: Greacă

en: English
ro: Engleză

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Finnish
ro: Finlandeză

en: French
ro: Franceză

en: Scottish Gaelic
ro: Galeză scoțiană

en: Hebrew
ro: Ebraică

en: Croatian
ro: Croată

en: Hungarian
ro: Maghiară

en: Icelandic
ro: Islandeză

en: Italian
ro: Italiană

en: Dutch
ro: Olandeză

en: Norwegian
ro: Norvegiană

en: Polish
ro: Poloneză

en: Portuguese
ro: Portugheză

en: Romanian
ro: Română

en: Russian
ro: Rusă

en: Slovenian
ro: Slovenă

en: Serbian
ro: Sârbă

en: Swedish
ro: Suedeză

en: Ukrainian
ro: Ucraineană
