maliit-keyboard - en to sk translation catalogue (49 entries)

en: Undo
sk: Späť

en: Redo
sk: Opakovať

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Paste
sk: Vložiť

en: Swipe to move selection
sk: Posunutím presuniete výber

en: Swipe to move cursor
sk: Posunutím presuniete kurzor

en: Double-tap to enter selection mode
sk: Dvojitým stlačením prejdete do režimu výberu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Arabic
sk: Arabčina

en: Azerbaijani
sk: Azerbajdžančina

en: Bulgarian
sk: Bulharčina

en: Bosnian
sk: Bosniačina

en: Catalan
sk: Katalánčina

en: Czech
sk: Čeština

en: Danish
sk: Dánčina

en: German
sk: Nemčina

en: Greek
sk: Gréčtina

en: English
sk: Angličtina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Persian
sk: Perzština

en: Finnish
sk: Fínčina

en: French
sk: Francúzština

en: French
    (Swiss)
sk: Francúzština
    (Švajčiarska)

en: Scottish Gaelic
sk: Škótska Gaelština

en: Hebrew
sk: Hebrejčina

en: Croatian
sk: Chorvátčina

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Icelandic
sk: Islandčina

en: Italian
sk: Taliančina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Lithuanian
sk: Litovčina

en: Latvian
sk: Lotyština

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Norwegian
sk: Nórčina

en: Polish
sk: Poľština

en: Portuguese
sk: Portugalčina

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Slovenian
sk: Slovinčina

en: Serbian
sk: Srbčina

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Turkish
sk: Turečtina

en: Ukrainian
sk: Ukrajinčina

en: Chinese
    (Pinyin)
sk: Čínština
    (Pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
sk: Čínština
    (Chewing)

en: Done
sk: Hotovo
