maliit-keyboard - en to sl translation catalogue (34 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Arabic
sl: arabščina

en: Azerbaijani
sl: azerbajdžanščina

en: Bosnian
sl: bosanščina

en: Catalan
sl: katalonščina

en: Czech
sl: češčina

en: Danish
sl: danščina

en: German
sl: nemščina

en: Emoji
sl: čustveni simboli

en: Greek
sl: grščina

en: English
sl: angleščina

en: Spanish
sl: španščina

en: Finnish
sl: finščina

en: French
sl: francoščina

en: Scottish Gaelic
sl: škotska keltščina

en: Hebrew
sl: hebrejščina

en: Croatian
sl: hrvaščina

en: Hungarian
sl: madžarščina

en: Icelandic
sl: islandščina

en: Italian
sl: italijanščina

en: Japanese
sl: japonščina

en: Latvian
sl: Latvijščina

en: Dutch
sl: nizozemščina

en: Norwegian
sl: norveščina

en: Polish
sl: poljščina

en: Portuguese
sl: portugalščina

en: Romanian
sl: romunščina

en: Russian
sl: ruščina

en: Slovenian
sl: slovenščina

en: Serbian
sl: srbščina

en: Swedish
sl: švedščina

en: Ukrainian
sl: ukrajinščina

en: Chinese
    (Pinyin)
sl: kitajščina
    (pinjin)

en: Chinese
    (Chewing)
sl: kitajščina
    (chewing)
