maliit-keyboard - en to sq translation catalogue (34 entries)

en: Copy
sq: Kopjo

en: Settings
sq: Parametrat

en: Arabic
sq: Arabisht

en: Azerbaijani
sq: Azerbaixhani

en: Bosnian
sq: Boshnjake

en: Catalan
sq: Katalane

en: Czech
sq: Çeke

en: Danish
sq: Daneze

en: German
sq: Gjermane

en: Greek
sq: Greke

en: English
sq: Anglisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Finnish
sq: Finlandeze

en: French
sq: Frëngjisht

en: Scottish Gaelic
sq: Skoceze Gaelane

en: Hebrew
sq: Hebraike

en: Croatian
sq: Kroate

en: Hungarian
sq: Hungareze

en: Icelandic
sq: Islandeze

en: Italian
sq: Italiane

en: Japanese
sq: Japoneze

en: Latvian
sq: Letoneze

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: Norwegian
sq: Norvegjeze

en: Polish
sq: Polake

en: Portuguese
sq: Portugeze

en: Romanian
sq: Rumune

en: Russian
sq: Rusisht

en: Slovenian
sq: Sllovene

en: Serbian
sq: Serbisht

en: Swedish
sq: Suedisht

en: Ukrainian
sq: Ukrainase

en: Chinese
    (Pinyin)
sq: Kineze
    (Pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
sq: Kineze
    (Chewing)
