maliit-keyboard - en to es translation catalogue (50 entries)

en: Undo
es: Deshacer

en: Redo
es: Rehacer

en: Select All
es: Seleccionar todo

en: Cut
es: Cortar

en: Copy
es: Copiar

en: Paste
es: Pegar

en: Swipe to move selection
es: Deslice para mover la selección

en: Swipe to move cursor
es: Deslice para mover el cursor

en: Double-tap to enter selection mode
es: Toque dos veces para entrar en el modo de selección

en: Settings
es: Configuración

en: Arabic
es: Árabe

en: Azerbaijani
es: Azerí

en: Bulgarian
es: Búlgaro

en: Bosnian
es: Bosnio

en: Catalan
es: Catalán

en: Czech
es: Checo

en: Danish
es: Danés

en: German
es: Alemán

en: Emoji
es: Emoyi

en: Greek
es: Griego

en: English
es: Inglés

en: Spanish
es: Español

en: Persian
es: Persa

en: Finnish
es: Finés

en: French
es: Francés

en: French
    (Swiss)
es: Francés
    (suizo)

en: Scottish Gaelic
es: Gaélico escocés

en: Hebrew
es: Hebreo

en: Croatian
es: Croata

en: Hungarian
es: Húngaro

en: Icelandic
es: Islandés

en: Italian
es: Italiano

en: Japanese
es: Japonés

en: Lithuanian
es: Lituano

en: Latvian
es: Letón

en: Korean
es: Coreano

en: Dutch
es: Neerlandés

en: Norwegian
es: Noruego

en: Polish
es: Polaco

en: Portuguese
es: Portugués

en: Romanian
es: Rumano

en: Russian
es: Ruso

en: Slovenian
es: Esloveno

en: Serbian
es: Serbio

en: Swedish
es: Sueco

en: Turkish
es: Turco

en: Ukrainian
es: Ucraniano

en: Chinese
    (Pinyin)
es: Chino
    (pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
es: Chino
    (Chewing)

en: Done
es: Hecho
