gnulib 2.0.0.3462.e9796 - en to et translation catalogue (35 entries)

en: ARGP_HELP_FMT: %s value is less than or equal to %s
et: ARGP_HELP_FMT: %s väärtus on väiksem või võrdne kui %s

en: %.*s: ARGP_HELP_FMT parameter requires a value
et: %.*s: ARGP_HELP_FMT parameeter nõuab väärtust

en: %.*s: Unknown ARGP_HELP_FMT parameter
et: %.*s: Tundmatu ARGP_HELP_FMT parameeter

en: Garbage in ARGP_HELP_FMT: %s
et: Prügi ARGP_HELP_FMT sees: %s

en: Mandatory or optional arguments to long options are also mandatory or optional for any corresponding short options.
et: Kohustuslikud argumendid pikkadele võtmetele on kohustuslikud ka lühikestele.

en: Usage:
et: Kasutamine:

en:   or:
et:   või:

en:  [OPTION...]
et:  [VÕTI]...

en: Report bugs to %s.
et: Vigadest teatage palun aadressil %s.

en: Unknown system error
et: Tundmatu süsteemne viga

en: give this help list
et: anna see abiinfo

en: give a short usage message
et: anna kasutamise lühikirjeldus

en: NAME
et: NIMI

en: set the program name
et: sea programmi nimi

en: SECS
et: SEK

en: hang for SECS seconds (default 3600)
et: oota SEK sekundit (vaikimisi 3600)

en: print program version
et: väljasta programmi versioon

en: (PROGRAM ERROR) No version known!?
et: (PROGRAMMI VIGA) Versioon ei ole teada!?

en: %s: Too many arguments
et: %s: Liiga palju argumente

en: (PROGRAM ERROR) Option should have been recognized!?
et: (PROGRAMMI VIGA) Võti pidanuks olema teada!?

en: %s: invalid option -- '%c'
et: %s: vigane võti -- '%c'

en: %s: option requires an argument -- '%c'
et: %s: võti nõuab argumenti -- '%c'

en: unable to record current working directory
et: ei õnnestu registreerida jooksvat töökataloogi

en: failed to return to initial working directory
et: esialgsesse töökataloogi ei õnnestu tagasi minna

en: Invalid regular expression
et: Vigane regulaaravaldis

en: Invalid collation character
et: Vigane võrdlussümbol

en: Invalid character class name
et: Vigane sümbolite klassi nimi

en: Invalid back reference
et: Vigane tagasiviide

en: Invalid range end
et: Vigane vahemiku lõpp

en: Memory exhausted
et: Mälu on otsas

en: Invalid preceding regular expression
et: Vigane eelnev regulaaravaldis

en: Premature end of regular expression
et: Enneaegne regulaaravaldise lõpp

en: Regular expression too big
et: Regulaaravaldis on liiga pikk

en: No previous regular expression
et: Eelmist regulaaravaldist pole

en: memory exhausted
et: mälu on otsas
