man-db 2.11.0-pre1 - en to ka translation catalogue (73 entries)

en: warning: %s: ignoring bogus filename
ka: გაფრთხილება: %s: საეჭვო ფაილის სახელის გამოტოვება

en: can't determine current directory
ka: მიმდინარე საქაღალდის იდენტიფიკაციის პრობლემა

en: can't set effective uid
ka: ეფექტური UID-ის დაყენების შეცდომა

en: fatal: regex `%s': %s
ka: ფატალური: რეგულარული გამოსახულება `%s': %s

en: index cache %s corrupt
ka: ინდექსის კეში %s დაზიანებულია

en: only %d field in content | only %d fields in content
ka[0]: შემცველობაში მხოლოდ %d ველია
ka[1]: შემცველობაში მხოლოდ %d ველია

en: Database %s corrupted; rebuild with mandb --create
ka: ბაზა %s დაზიანებულია. ააგეთ ის თავიდან ბრძანებით --create

en: can't open %s for reading
ka: %s-ის წასაკითხად გახსნა შეუძლებელია

en: [SECTION...]
ka: [სექცია…]

en: PATH
ka: ბილიკი

en: use this user configuration file
ka: მომხმარებლის კონფიგურაცის ამ ფაილის გამოყენება

en: cannot write within %s
ka: %s-ში ჩაწერა შეუძლებელია

en: cannot read database %s
ka: ბაზის (%s) წაკითხვის შეცდომა

en: unable to update %s
ka: %s-ის განახლების შეცდომა

en: can't update index cache %s
ka: ინდექსის კეშის (%s) განახლების შეცდომა

en: warning: %s: ignoring empty file
ka: გაფრთხილება: %s ცარიელი ფაილის გამოტოვება

en: can't search directory %s
ka: საქაღალდეში ძებნის შეცდომა: %s

en: can't chown %s
ka: chown -ის შეცდომა: %s

en: can't change to directory %s
ka: საქაღალდის %s-ზე შეცვლა შეუძლებელია

en: can't create index cache %s
ka: ინდექსის კეშის (%s) შექმნის შეცდომა

en: done.
ka: დასრულებულია.

en: PATH SECTION NAME
ka: ბილიკი სექცია სახელი

en: can't open %s
ka: '%s'-ის გახსნის შეცდომა

en: FILE...
ka: ფაილი...

en: ENCODING
ka: _კოდირება

en: %s: incompatible options
ka: %s: შეუთავსებელი პარამეტრები

en: [SECTION] PAGE...
ka: [სექცია] გვერდი...

en: WARNINGS
ka: გაფრთხილებები

en: equivalent to whatis
ka: იგივე, რაც whatis

en: equivalent to apropos
ka: იგივე, რაც apropos

en: search for text in all pages
ka: ტექსტის ყველა გვერდზე ძებნა

en: LOCALE
ka: ენა

en: SYSTEM
ka: სისტემა

en: LIST
ka: სია

en: STRING
ka: სტრიქონი

en: DEVICE
ka: მოწყობილობა

en: BROWSER
ka: ბრაუზერი

en: RESOLUTION
ka: გაფართოება

en: For example, try 'man man'.
ka: მაგალითად, სცადეთ 'man man'.

en: can't unlink %s
ka: ბმულის მოხსნის შეცდომა: %s

en: can't create temporary cat for %s
ka: %s-სთვის დროებითი კატალოგის შექმნა შეუძლებელია

en: can't create temporary directory
ka: დროებითი საქაღალდის შექმნა შეუძლებელია

en: can't open temporary file %s
ka: დროებით ფაილის (%s) გახსნის შეცდომა

en: can't remove directory %s
ka: საქაღალდის (%s) წაშლის შეცდომა

en:  Manual page
ka:  სახელმძღვანელო გვერდი

en: -t CODE {--suffix SUFFIX | --in-place} FILENAME...
ka: -t კოდი {--suffix სუფიქსი | --in-place} ფაილის სახელი...

en: encoding for output
ka: გამოტანის კოდირება

en: SUFFIX
ka: სუფიქსი

en: suffix to append to output file name
ka: გამოტანილი ფაილის სახელისთვის მისაწერი სუფიქსი

en: produce fewer warnings
ka: ნაკლების გაფრთხილების ჩვენება

en: can't remove %s
ka: %s-ის წაშლა შეუძლებელია

en: can't write to standard output
ka: სტანდარტულ შეყვანაში ჩაწერის შეცდომა

en: [-f CODE[:...]] -t CODE [FILENAME]
ka: [-f კოდი[:...]] -t კოდი [ფაილისსახელი]

en: CODE[:...]
ka: კოდი[:...]

en: possible encodings of original text
ka: ორიგინალი ტექსტის შესაძლო კოდირებები

en: FILENAME
ka: ფაილის სახელი

en: can't write to %s
ka: %s-ზე ჩაწერა შეუძლებელია

en: can't read from %s
ka: %s-დან წაკითხვის შეცდომა

en: No databases created.
ka: ბაზები არ შექმნილა.

en: warning: %s
ka: გაფრთხილება: %s

en: warning: %s isn't a directory
ka: გაფრთხილება: %s საქაღალდე არაა

en: warning: $PATH not set
ka: გაფრთხილება: $PATH დაყენებული არაა

en: warning: empty $PATH
ka: გაფრთხილება: $PATH ცარიელია

en: warning: mandatory directory %s doesn't exist
ka: გაფრთხილება: აუცილებელი საქაღალდე (%s) არ არსებობს.

en: warning: %s does not begin with %s
ka: გაფრთხილება: %s-ი %s-ით არ იწყება

en: can't resolve %s
ka: გადაწყვეტის პრობლემა: %s

en: %s is self referencing
ka: %s თავის თავს მიმართავს

en: KEYWORD...
ka: საკვანძოსიტყვა...

en: The --regex option is enabled by default.
ka: პარამეტრი --regex ნაგულისხმებადაა ჩართული.

en: print verbose warning messages
ka: დამატებითი გაფრთხილების შეტყობინებების დაბეჭდვა

en: %s what?
ka: %s რა?

en: (unknown subject)
ka: (უცნობი თემა)

en: %s: nothing appropriate.
ka: %s: არაფერი შესაბამისი.
