mana - en to sk translation catalogue (98 entries)

en: -- Help --
sk: -- Pomoc --

en: Account and Character Management
sk: Účet a správa postáv

en: Account: %s
sk: Účet: %s

en: Agility:
sk: Čulosť:

en: Apply
sk: Použiť

en: Are you sure you want to delete this character?
sk: Naozaj chcete odstrániť túto postavu?

en: Buy
sk: Kúpiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cannot shout!
sk: Nemôžem kričať!

en: Change Email Address
sk: Zmeniť Emailovú adresu

en: Change Password
sk: Zmeniť heslo

en: Character stats OK
sk: Charakterové staty OK

en: Chat creating failed!
sk: Vytvorenie postavy sa nepodarilo

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Command: /clear
sk: Príkaz: /clear

en: Command: /help
sk: Príkaz: /hel

en: Command: /help <command>
sk: Príkaz: /help <príkaz>

en: Command: /where
sk: Príkaz: /where

en: Command: /who
sk: Príkaz: /who

en: Confirm Character Delete
sk: Potvrďte zmazanie postavy

en: Connecting...
sk: Pripájam sa…

en: Could not join party!
sk: Nie je možné  vstúpiť do párty!

en: Could not steal anything...
sk: Nedá sa kradnúť ...

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create Character
sk: Vytvoriť postavu

en: Delete
sk: Vymazať

en: Dexterity:
sk: Obratnosť:

en: Drop
sk: Zahodiť

en: Emote failed!
sk: Zobrazenie smajlíka sa nepodarilo!

en: Equip
sk: Vystrojiť

en: Equipment
sk: Vybavenie

en: Error
sk: Chyba

en: Female
sk: Žena

en: Global announcement from %s:
sk: Globálne oznámenie od %s:

en: Global announcement:
sk: Globálne oznámenie:

en: Help
sk: Nápoveda

en: Huh? What's that?
sk: Heh? Čo to je?

en: If the <nick> has spaces in it, enclose it in double quotes (").
sk: Ak <nick> medzery v mene, použi dvojité úvodzovky (").

en: Insufficient HP!
sk: Nedostatok HP!

en: Insufficient SP!
sk: Nedostatok SP!

en: Intelligence:
sk: Inteligencia:

en: Inventory
sk: Inventár

en: Login
sk: Prihlásenie

en: Male
sk: Muž

en: Music volume
sk: Hudobný zvuk

en: Name:
sk: Meno

en: Name: %s
sk: Meno: %s

en: Next
sk: Nasledujúci

en: No
sk: Nie

en: OK
sk: Potvrdiť

en: Ok
sk: Ano

en: Password:
sk: Heslo:

en: Passwords do not match.
sk: Heslá sa nezhodujú.

en: Please distribute %d points
sk: Prosím rozdeľ %d bodov

en: Please remove %d points
sk: Prosím odstráň %d bodov

en: Poison had no effect...
sk: Jed nemá žiaden účinnok ...

en: Quit
sk: Ukončiť

en: Register
sk: Registrovať

en: Select amount of items to drop.
sk: Zvoľte množstvo vecí k zahodeniu.

en: Select amount of items to split.
sk: Zvoľte množstvo vecí k rozdeleniu.

en: Select amount of items to trade.
sk: Zvoľte množstvo vecí k predaju.

en: Sell
sk: Predaj

en: Setup
sk: Nastavenie

en: Shop
sk: Obchod

en: Sit failed!
sk: Sadnutie sa nepodarilo!

en: Skills
sk: Schopnosti

en: Sound
sk: Zvuk

en: Status
sk: Stav

en: Strength:
sk: Sila:

en: Switch character
sk: Vymeniť postavu

en: Switch server
sk: Zmeniť server

en: The password needs to be at least %d characters long.
sk: Heslo musí byť aspoň %d písmen dlhé.

en: The password needs to be less than %d characters long.
sk: Heslo musí byť menšie %d ako písmen.

en: The username needs to be at least %d characters long.
sk: Používateľské meno musí byť najmenej %d písmen dlhé.

en: The username needs to be less than %d characters long.
sk: Používateľské meno musí byt menšie než %d.

en: This command clears the chat log of previous chat.
sk: Tento príkaz vymaže obsah logu predchádzajúceho rozhovoru.

en: This command displays a list of all commands available.
sk: Tento príkaz zobrazí zoznam veštkých prístupných príkazov.

en: This command displays help on <command>.
sk: Tento príkaz zobrazí nápovedu pre <príkaz>.

en: This command displays the name of the current map.
sk: Tento príkaz zobrazí meno aktuálne mapy.

en: This command displays the number of players currently online.
sk: Tento príkaz zobrazí počet aktuálne pripojených hráčov.

en: Trade failed!
sk: Obchod sa nepodaril!

en: Type /help for a list of commands.
sk: Napíš /help pre zoznam príkazov.

en: Unequip
sk: Odstrojiť

en: Unknown command.
sk: Neznámy príkaz.

en: Unregister
sk: Zrušiť registráciu

en: Use
sk: Použiť

en: Vitality:
sk: Vitalita:

en: Warp failed...
sk: Warp sa nepodaril ...

en: Whispering to %s: %s
sk: Nápoveda pre %s: %s

en: Yes
sk: Áno

en: You cannot do that right now!
sk: Práve teraz to nemôžeš robiť.

en: You cannot use this skill with that kind of weapon!
sk: Nemôžeš použiť túto zručnosť s touto zbraňou!

en: You have no memos!
sk: Nemáš žiadne poznámky!

en: You have not yet reached a high enough lvl!
sk: Ešte si nedosiahol dostatočne vysokú úroveť!

en: You need another blue gem!
sk: Potrebuješ ďaľší modrý gem!

en: You need another red gem!
sk: Potrebuješ ďaľší červený gem!

en: You're carrying to much to do this!
sk: Nosíš veľa, aby si mohol spraviť toto!

en: Your name needs to be at least 4 characters.
sk: Tvoje meno musí mať aspoň 4 písmená.
