mana - en to hr translation catalogue (409 entries)

en: %s has invited you to join the %s party.
hr: %s vas je pozvao/la da se pridružite %s partiji.

en: %s has invited you to join their party.
hr: %s vas je pozvao/la da se pridružite njihovoj partiji.

en: %s has left your party.
hr: %s je napustio/la vašu partiju.

en: %s is already a member of a party.
hr: %s je već član partije.

en: %s is not in your party!
hr: %s nije u vašoj partiji!

en: %s is now a member of your party.
hr: %s je sada član vaše partije.

en: %s refused your invitation.
hr: %s je odbio vašu pozivnicu.

en: %s wants to trade with you, do you accept?
hr: %s želi trgovati s vama, prihvaćate li?

en: -- Help --
hr: -- Pomoć --

en: /clear > Clears this window
hr: /clear > Očisti ovaj prozor

en: /close > Close the whisper tab
hr: /close > Zatvara karticu za šaptaje

en: /help > Display this help
hr: /help > Prikaži ovu pomoć

en: /help > Display this help.
hr: /help > Prikaži ovu pomoć.

en: /invite > Invite a player to your party
hr: /invite > Pozovite igrače na vašu partiju

en: /join > Join or create a channel
hr: /join > Pridruži se ili napravi kanal

en: /kick > Kick a user from the channel
hr: /kick > Šutni korisnika iz kanala

en: /leave > Leave the party you are in
hr: /leave > Napustite partiju u kojoj ste

en: /list > Display all public channels
hr: /list > Prikaži sve javne kanale

en: /me > Tell something about yourself
hr: /me > Recite nešto o sebi

en: /msg > Send a private message to a user
hr: /msg > Pošaljite privatnu poruku korisniku

en: /op > Make a user a channel operator
hr: /op > Napravite korisnika operatorom kanala

en: /party > Invite a user to party
hr: /party > Pozovite korisnike na partiju

en: /q > Alias of query
hr: /q > Alias od query

en: /query > Makes a tab for private messages with another user
hr: /query > Čini karticu za privatne poruke s drugim korisnikom

en: /quit > Leave a channel
hr: /quit > Napusti kanal

en: /record > Start recording the chat to an external file
hr: /record > Započni snimanje chat-a u eksternoj datoteci

en: /topic > Set the topic of the current channel
hr: /topic > Postavi temu trenutnog kanala

en: /users > Lists the users in the current channel
hr: /users > Lista korisnika u trenutnom kanalu

en: /w > Alias of msg
hr: /w > Alias za msg

en: /where > Display map name
hr: /where > Prikaži ime karte

en: /whisper > Alias of msg
hr: /whisper > Alias za msg

en: /who > Display number of online users
hr: /who > Prikaži broj trenutno prijavljenih korisnika

en: Accept Party Invite
hr: Prihvati Pozivnicu za Partiju

en: Accepting incoming trade requests
hr: Prihvaćanje dolaznih zahtjeva za trgovanje

en: Accepting incoming trade requests.
hr: Prihvaćanje dolaznih zahtjeva za trgovanje.

en: Account and Character Management
hr: Upravljanje Računom i Likovima

en: Account not connected. Please login first.
hr: Račun nije priključen. Molimo prvo se prijavite.

en: Account was not found. Please re-login.
hr: Račun nije pronađen. Molimo, ponovno se prijavite.

en: Account: %s
hr: Korisnički račun: %s

en: Add
hr: Dodaj

en: Agility
hr: Okretnost

en: Agility:
hr: Okretnost:

en: Agree trade
hr: Složi se za trgovanje

en: Agreed. Waiting...
hr: Dogovoreno. Čekanje...

en: All
hr: Sve

en: Allow trading
hr: Dozvoli trgovanje

en: Allow whispers
hr: Dozvoli šapate

en: Already recording.
hr: Već se snima.

en: Ammo
hr: Streljivo

en: An unknown member tried to say: %s
hr: Nepoznati član pokušava reći: %s

en: Annihilated.
hr: Uništen.

en: Apply
hr: Primjeni

en: Applying change to OpenGL requires restart.
hr: Izmjene OpenGL-a zahtjevaju ponovno pokretanje klijenta.

en: Are you sure you want to delete this character?
hr: Da li ste sigurni da želite obrisati ovog lika?

en: Arms
hr: Naoružanje

en: Assign
hr: Dodijeli

en: Attack
hr: Napad

en: Attendance written to record log.
hr: Prisutnost zapisana u evidentni dnevnik.

en: Audio
hr: Zvuk

en: Being
hr: Biće

en: Bereft of life, you rest in peace.
hr: Lišeni života, počivate u miru.

en: Bubbles with names
hr: Mjehurići s imenima

en: Bubbles, no names
hr: Mjehurići, bez imena

en: Buy
hr: Kupi

en: Calibrate
hr: Kalibriraj

en: Cancel
hr: Poništi

en: Cannot create a whisper tab for nick "%s"! It either already exists, or is you.
hr: Ne mogu stvoriti šapat karticu za nadimak "%s"! To već postoji ili ste to vi.

en: Cannot send empty chat!
hr: Ne mogu poslati prazan chat!

en: Cannot send empty whispers!
hr: Ne mogu poslati prazan šapate!

en: Cannot shout!
hr: Neuspjelo vikanje!

en: Change
hr: Izmijeni

en: Change Email Address
hr: Promijeni Email Adresu

en: Change Password
hr: Promijeni Lozinku

en: Changes will take effect on map change.
hr: Promjene će stupiti na snagu na promjeni karte.

en: Channel operators can kick and op other users from the channel.
hr: Kanal operatori mogu kick i op ostale korisnike iz kanala.

en: Channels are not supported!
hr: Kanali nisu podržani!

en: Character deleted.
hr: Lik izbrisan.

en: Character stats OK
hr: Podaci lika su u redu

en: Chat Window
hr: Chat Prozor

en: Chat creating failed!
hr: Neuspjelo stvaranje lika!

en: Close
hr: Zatvori

en: Colors
hr: Boje

en: Command: /clear
hr: Naredba: /clear

en: Command: /close
hr: Naredba: /close

en: Command: /exp
hr: Naredba: /exp

en: Command: /exp <policy>
hr: Naredba: /exp <policy>

en: Command: /help
hr: Naredba: /pomoć

en: Command: /help <command>
hr: Naredba: /pomoć <naredba>

en: Command: /invite <nick>
hr: Naredba: /invite <nick>

en: Command: /item
hr: Naredba: /item

en: Command: /item <policy>
hr: Naredba: /item <policy>

en: Command: /join <channel>
hr: Naredba: /join <channel>

en: Command: /kick <nick>
hr: Naredba: /kick <nadimak>

en: Command: /leave
hr: Naredba: /leave

en: Command: /list
hr: Naredba: /list

en: Command: /me <message>
hr: Naredba: /me <message>

en: Command: /msg <nick> <message>
hr: Naredba: /msg <nick> <message>

en: Command: /op <nick>
hr: Naredba: /op <nadimak>

en: Command: /party <nick>
hr: Naredba: /party <nick>

en: Command: /present
hr: Naredba: /present

en: Command: /q <nick>
hr: Naredba: /q <nick>

en: Command: /query <nick>
hr: Naredba: /query <nick>

en: Command: /quit
hr: Naredba: /quit

en: Command: /record
hr: Naredba: /record

en: Command: /record <filename>
hr: Naredba: /record <filename>

en: Command: /toggle
hr: Naredba: /toggle

en: Command: /toggle <state>
hr: Naredba: /toggle <state>

en: Command: /topic <message>
hr: Naredba: /topic <poruka>

en: Command: /users
hr: Naredba: /users

en: Command: /w <nick> <message>
hr: Naredba: /w <nick> <message>

en: Command: /where
hr: Naredba: /where

en: Command: /whisper <nick> <message>
hr: Naredba: /whisper <nick> <message>

en: Command: /who
hr: Naredba: /who

en: Completed
hr: Dovršeno

en: Confirm Character Delete
hr: Potvrdi Brisanje Lika

en: Confirm:
hr: Potvrdi:

en: Confirmed. Waiting...
hr: Potvrđeno. Čekanje...

en: Connecting...
hr: Spajanje…

en: Could not create party.
hr: Nije se mogla napraviti partija.

en: Could not join party!
hr: Neuspjelo priključivanje družini!

en: Could not steal anything...
hr: Krađa nije uspjela...

en: Create
hr: Stvori

en: Create Character
hr: Stvori Lika

en: Create Guild
hr: Formiraj Ceh

en: Critical Hit
hr: Kritični Udarac

en: Custom cursor
hr: Vlastiti kursor

en: Debug Window
hr: Debug Prozor

en: Default
hr: Zadano

en: Delete
hr: Obriši

en: Dexterity
hr: Spretnost

en: Dexterity:
hr: Spretnost:

en: Disregarded
hr: Zanemareno

en: Do you want your possessions identified?
hr: Želite li svoju imovinu identificirati?

en: Drop
hr: Ispusti

en: Email:
hr: E-pošta:

en: Emote Shortcut %d
hr: Prečica za Ispoljavanje emocija %d

en: Emote Shortcut Window
hr: Prozor Prečica za Ispoljavanje emocija

en: Emote failed!
hr: Neuspjelo korištenje emotea!

en: Enable joystick
hr: Omogući igraću palicu

en: Enable/Disable Trading
hr: Omogući/Onemogući Trgovanje

en: Equip
hr: Opremi

en: Equip arrows first.
hr: Prvo se opremite strijelama.

en: Equipment
hr: Oprema

en: Equipment Window
hr: Prozor Opreme

en: Error
hr: Greška

en: Error creating guild.
hr: Pogreška pri ustanovljavanju ceha.

en: Error while loading %s
hr: Greška prilikom učitavanja %s

en: Exp Notification
hr: Exp Obavijest

en: Failed adding item for unknown reason.
hr: Neuspješno dodavanje predmeta, iz nepoznatog razloga.

en: Failed adding item. Trade partner has no free slot.
hr: Neuspješno dodavanje predmeta. Trgovinski partner nema slobodnog prostora.

en: Failed adding item. Trade partner is over weighted.
hr: Neuspješno dodavanje predmeta. Trgovinski partner je preopterećen.

en: Failed to create character. Most likely the name is already taken.
hr: Ne mogu stvoriti lik. Najvjerojatnije je ime već zauzeto.

en: Failed to delete character.
hr: Neuspješno brisanje znaka.

en: Failed to promote member.
hr: Neuspješno promicanje člana.

en: Failed to send as sender or letter invalid.
hr: Neuspjelo slanje kao pošiljatelj ili nevažeće pismo.

en: Failed to start recording.
hr: Neuspjeli početak snimanja.

en: Failed to use item.
hr: Neuspješno korištenje predmeta.

en: Female
hr: Žensko

en: Finishing recording.
hr: Završavanje snimanja.

en: For more information, type /help <command>.
hr: Za više informacija, utipkajte /pomoć <naredba>.

en: Friend
hr: Prijatelj

en: GM Names
hr: GM Imena

en: Game Over!
hr: Kraj Igre!

en: General
hr: Općenito

en: Global announcement from %s:
hr: Javna obavijest od %s:

en: Global announcement:
hr: Javna obavijest:

en: Guild
hr: Ceh

en: Guild created.
hr: Ceh, ustanovljen.

en: Help
hr: Pomoć

en: Help Window
hr: Prozor za Pomoć

en: Hide Windows
hr: Skrij Prozore

en: Huh? What's that?
hr: Ha? Što je to?

en: I guess this did not run too well.
hr: Predpostavljam da ovo nije išlo previše dobro.

en: If <channel> doesn't exist, it's created.
hr: Ako <channel> ne postoji, onda je napravljen.

en: If the <nick> has spaces in it, enclose it in double quotes (").
hr: Ako <nick> ima razmake u sebi, zatvoriti ga u dvostrukim navodnicima (").

en: If you weren't so animated, you'd be pushing up the daisies.
hr: Da niste bili toliko animirani sad bi podizali tratinčice.

en: If you're the last person in the channel, it will be deleted.
hr: Ako ste zadnja osoba u kanalu, kanal će biti izbrisan.

en: Ignored
hr: Ignorirano

en: Ignoring incoming trade requests
hr: Ignoriranje dolaznih zahtjeva za trgovanje

en: Ignoring incoming trade requests.
hr: Ignoriranje nadolazećih zahtjeva za trgovanje.

en: Insert coin to continue.
hr: Ubacite žeton za nastavak.

en: Insufficient HP!
hr: Nedovoljno zdravlja!

en: Insufficient SP!
hr: Nedovoljno SP-a!

en: Intelligence
hr: Inteligencija

en: Intelligence:
hr: Inteligencija:

en: Inventory
hr: Zalihe

en: Inventory Window
hr: Prozor Inventara

en: Invite sent.
hr: Pozivnica je poslana.

en: Item Shortcut %d
hr: Prečac do Predmeta %d

en: Item Shortcut Window
hr: Prozor za Prečice do Predmeta

en: Item sharing disabled.
hr: Dijeljenje predmeta je onemogućeno.

en: Item sharing enabled.
hr: Dijeljenje predmeta je omogućeno.moguće.

en: Item sharing not possible.
hr: Dijeljenje predmeta nije moguće.

en: Job:
hr: Zadatak:

en: Job: %d
hr: Zadatak: %d

en: Joystick
hr: Igraća palica

en: Key Conflict(s) Detected.
hr: Otkriven je Konflikt(i) Tipki.

en: Keyboard
hr: Tipkovnica

en: Kick failed!
hr: Šut nije uspio!

en: Kick succeeded!
hr: Šut uspio!

en: Large
hr: Veliko

en: Level: %d
hr: Nivo: %d

en: Login
hr: Korisničko ime

en: Looks like you got your head handed to you.
hr: Izgleda da su vam predali vašu glavu.

en: Luck
hr: Sreća

en: Luck:
hr: Sreća:

en: Male
hr: Muško

en: Map
hr: Karta

en: Medium
hr: Srednje

en: Member was promoted successfully.
hr: Član je uspješno unaprijeđen.

en: Message
hr: Poruka

en: Message closes chat.
hr: Poruka zatvara chat.

en: Message now closes chat.
hr: Poruka sada zatvara chat.

en: Minimap Window
hr: Prozor Minikarte

en: Misses
hr: Promašaji

en: Money: %s
hr: Novac: %s

en: Monsters
hr: Čudovišta

en: Move Down
hr: Pomakni Dolje

en: Move Left
hr: Pomakni Ulijevo

en: Move Right
hr: Pomakni Udesno

en: Move Up
hr: Pomakni Gore

en: Music volume
hr: Glasnoća glazbe

en: Name
hr: Ime

en: Name:
hr: Ime:

en: Name: %s
hr: Ime: %s

en: Need a user to kick!
hr: Trebate korisnika za kick!

en: Need a user to op!
hr: Trebate korisnika za op!

en: Network Error
hr: Mreža Greška

en: Neutral
hr: Neutralno

en: Next
hr: Slijedeći

en: Next Chat Tab
hr: Sljedeća Chat Kartica

en: No
hr: Ne

en: No gameservers are available.
hr: Nijedan od servera igre nije dostupan.

en: No text
hr: Nema teksta

en: No, kids. Your character did not really die. It... err... went to a better place.
hr: Ne, djeco. Vaš lik zapravo nije umro. On... err... je otišao na bolje mjesto.

en: Not currently recording.
hr: Trenutno ne snima.

en: Nothing to sell.
hr: Ništa za prodati.

en: OK
hr: U redu

en: Ok
hr: U redu

en: Options to /%s are "yes", "no", "true", "false", "1", "0".
hr: Opcije za /%s su "yes", "no", "true", "false", "1", "0".

en: Options:
hr: Opcije:

en: Other Players' Names
hr: Imena Drugih Igrača

en: Own Name
hr: Vlastito Ime

en: Particle Effects
hr: Efekti Čestica

en: Particle effects
hr: Efekt čestica

en: Party
hr: Partija

en: Party name is missing.
hr: Ime partije nedostaje.

en: Party successfully created.
hr: Partija je uspješno kreirana.

en: Password:
hr: Lozinka

en: Passwords do not match.
hr: Lozinke se ne podudaraju.

en: Pickup
hr: Pokupi

en: Pickup Notification
hr: Obavijest Sakupljanja

en: Play
hr: Igraj

en: Players
hr: Igrači

en: Please distribute %d points
hr: Molimo, rasporedi %d bodova

en: Please remove %d points
hr: Molimo, oduzmi %d bodova

en: Poison had no effect...
hr: Otrov nije uspio...

en: Press the button to start calibration
hr: Pritisnite tipku za početak kalibracije

en: Previous Chat Tab
hr: Prethodna Chat Kartica

en: Price: %s / Total: %s
hr: Cijena: %s / Ukupno: %s

en: Propose trade
hr: Predloži razmjenu

en: Pulse
hr: Pulsiranje

en: Put all whispers in tabs
hr: Stavi sve šapate u kartice

en: Quit
hr: Izlaz

en: Rainbow
hr: Duga

en: Received party request, but one already exists.
hr: Primljen zahtjev za partiju, ali ona već postoji.

en: Recording...
hr: Snimanje...

en: Register
hr: Registriraj se

en: Relation
hr: Odnos

en: Request for Trade
hr: Zahtjev za Trgovanje

en: Requesting to join channel %s.
hr: Zahtjev za pridruživanje kanalu %s.

en: Reset
hr: Poništi

en: Reset Windows
hr: Ponovno pokreni prozore

en: Retrieve
hr: Preuzmi

en: Rotate the stick
hr: Kružite palicom

en: Sadly, no trace of you was ever found...
hr: Nažalost, ni traga od vas nije nikada pronađeno ...

en: Saving screenshot failed!
hr: Spremanje screenshot-a nije uspjelo!

en: Screenshot
hr: Snimak zaslona

en: Scroll Chat Down
hr: Pomakni Chat Dolje

en: Scroll Chat Up
hr: Pomakni Chat Gore

en: Seems you need more money... ;-)
hr: Čini se da trebate više novca... ;-)

en: Select OK
hr: Odaberite OK

en: Select amount of items to drop.
hr: Odaberi količinu predmeta za ispuštanje.

en: Select amount of items to retrieve.
hr: Odaberite iznos predmeta za preuzimanje.

en: Select amount of items to store.
hr: Odaberite količinu predmeta za spremanje.

en: Select amount of items to trade.
hr: Odaberi količinu predmeta za razmjenu.

en: Sell
hr: Prodaj

en: Send
hr: Pošalji

en: Server:
hr: Poslužitelj:

en: Setup
hr: Podešavanje

en: Setup Window
hr: Prozor za Postavke

en: Shop
hr: Trgovina

en: Sit
hr: Sjedni

en: Sit failed!
hr: Neuspjelo sjedanje!

en: Skill Window
hr: Prozor Vještine

en: Skills
hr: Vještine

en: Slots:
hr: Mjesta:

en: Small
hr: Maleno

en: Smilie
hr: Smajlić

en: Sound
hr: Zvuk

en: Spectrum
hr: Spektar

en: Starting to record...
hr: Započinjanje snimanja...

en: Static
hr: Statično

en: Status
hr: Stanje

en: Status Window
hr: Prozor Statusa

en: Stop
hr: Zaustavi

en: Stop Attack
hr: Prekini Napad

en: Stop recording
hr: Prestanak snimanja

en: Storage
hr: Pohrana

en: Store
hr: Pohrani

en: Strength
hr: Snaga

en: Strength:
hr: Snaga:

en: Submit
hr: Dostavi

en: Switch character
hr: Promijeni lika

en: Switch server
hr: Promijeni poslužitelj

en: Talk
hr: Govori

en: Target & Attack
hr: Meta i Napad

en: Target NPC
hr: Ciljaj NPC

en: Target Player
hr: Ciljaj Igrača

en: Text
hr: Tekst

en: The password needs to be at least %d characters long.
hr: Lozinka mora biti duga najmanje %d znakova.

en: The password needs to be less than %d characters long.
hr: Lozinka mora biti kraća od %d znakova.

en: The username needs to be at least %d characters long.
hr: Korisničko ime mora biti dugo najmanje %d znakova.

en: The username needs to be less than %d characters long.
hr: Korisničko ime mora biti kraće od %d znakova.

en: This command changes the party's item sharing policy.
hr: Ova naredba mijenja politiku korištenja zajedničkih predmete u partiji.

en: This command clears the chat log of previous chat.
hr: Ova naredba briše chat log prethodnog chata.

en: This command closes the current whisper tab.
hr: Ova naredba zatvara trenutnu karticu za šaptaje.

en: This command displays a list of all commands available.
hr: Ova naredba prikazuje listu svih raspoloživih naredbi.

en: This command displays help on <command>.
hr: Ova naredba prikazuje pomoć pri <naredba>.

en: This command displays the name of the current map.
hr: Ova naredba prikazuje naziv trenutne karte.

en: This command displays the number of players currently online.
hr: Ova naredba prikazuje broj igrača trenutno online.

en: This command finishes a recording session.
hr: Ova naredba završava sesiju snimanja.

en: This command invites <nick> to party with you.
hr: Ova naredba poziva <nick> na partiju sa vama.

en: This command leaves the current channel.
hr: Ova naredba napušta trenutni kanal.

en: This command makes <nick> a channel operator.
hr: Ova naredba čini <nadimak> operatorom kanala.

en: This command makes <nick> leave the channel.
hr: Ova naredba napravi da <nick> napusti kanal.

en: This command makes you enter <channel>.
hr: Ova naredba vas unaša u <channel>.

en: This command sends the text <message> to <nick>.
hr: Ova naredba šalje tekst <message> za <nick>.

en: This command sets the topic to <message>.
hr: Ova naredba postavlja temu za <message>.

en: This command shows a list of all channels.
hr: Ova naredba prikazuje listu svih kanala.

en: This command shows the users in this channel.
hr: Ova naredba prikazuje korisnike u ovom kanalu.

en: This command starts recording the chat log to the file <filename>.
hr: Ova naredba započinje snimanje chat log-a u datoteku <filename>.

en: This command tell others you are (doing) <msg>.
hr: Ova naredba govori drugima da vi (radite) <msg>.

en: This is what the color looks like
hr: Ovako izgleda boja

en: Tiny
hr: Sićušno

en: To:
hr: Za:

en: Topic: %s
hr: Tema: %s

en: Trade
hr: Trgovanje

en: Trade canceled.
hr: Otkazano trgovanje.

en: Trade completed.
hr: Trgovanje je završeno.

en: Trade failed!
hr: Neuspjela razmjena!

en: Trade: You
hr: Trgovanje: Vi

en: Trade: You and %s
hr: Trgujte: Vi i %s

en: Trading isn't possible. Character doesn't exist.
hr: Trgovanje nije moguće. Lik ne postoji.

en: Trading isn't possible. Trade partner is too far away.
hr: Trgovanje nije moguće. Trgovački partner je predaleko.

en: Trading with %s
hr: Trgovanje s %s

en: Type /help for a list of commands.
hr: Upišite /help za listu svih naredbi.

en: Unable to buy.
hr: Ne može se kupiti

en: Unable to equip.
hr: Nije moguće opremiti.

en: Unable to sell.
hr: Nije moguće prodati.

en: Unequip
hr: Skini opremu

en: Unknown command.
hr: Nepoznata naredba.

en: Unknown item
hr: Nepoznati predmet

en: Unregister
hr: Odjavi

en: Up
hr: Gore

en: Updating...
hr: Ažuriranje

en: Use
hr: Upotrijebi

en: Video
hr: Slika

en: Visible names
hr: Vidljiva imena

en: Vitality
hr: Vitalnost

en: Vitality:
hr: Vitalnost:

en: Waiting for server
hr: Čekanje servera

en: Warp failed...
hr: Skok nije uspio...

en: We regret to inform you that your character was killed in battle.
hr: Žao nam je obavijestiti vas da je vaš lik je bio ubijen u borbi.

en: Weight:
hr: Težina:

en: When ignoring:
hr: Kad ignorira:

en: Whispering to %s: %s
hr: Šaptaj prema %s: %s

en: Yes
hr: Da

en: You are an ex-player.
hr: Vi ste bivši igrač.

en: You are carrying more than half your weight. You are unable to regain health.
hr: Nosite više od pola svoje težine. Niste u mogućnosti kako bi povratili zdravlje.

en: You are dead.
hr: Vi ste mrtvi.

en: You are no more.
hr: Nema vas više.

en: You are not that alive anymore.
hr: Niste više tako živi.

en: You cannot do that right now!
hr: Ne možeš to učiniti sad!

en: You cannot use this skill with that kind of weapon!
hr: Ne možeš koristiti tu vještinu s tim oružjem!

en: You don't have enough money.
hr: Nemate dovoljno novca.

en: You give:
hr: Daješ:

en: You have ceased to be.
hr: Prestali ste postojati.

en: You have left the party.
hr: Napustili ste partiju.

en: You have no memos!
hr: Nemaš podsjetnika!

en: You have not yet reached a high enough lvl!
hr: Još nisi dosegao/la dovoljno visok nivo!

en: You need another blue gem!
hr: Trebaš još jedan plavi dragulj!

en: You need another red gem!
hr: Trebaš još jedan crveni dragulj!

en: You screwed up again, dump your body down the tubes and get you another one.
hr: Uprskali ste opet, odbacite svoje tijelo u kanalizaciju i nabavite novo.

en: You're a stiff.
hr: Ukočili ste se.

en: You're carrying to much to do this!
hr: Nosiš previše predmeta da bi učinio to!

en: You're not dead yet. You're just resting.
hr: Niste još mrtvi. Samo se odmarate.

en: You're off the twig.
hr: Pali ste s grančice.

en: You've expired and gone to meet your maker.
hr: Istekao vam je rok i otišli ste upoznati svog stvoritelja.

en: You've kicked the bucket.
hr: Vi ste šutirali sić.

en: Your metabolic processes are now history.
hr: Vaši metabolički procesi su sad povijest.

en: Your name needs to be at least 4 characters.
hr: Ime mora imati barem 4 znaka.

en: as particle
hr: kao čestica

en: high
hr: visoko

en: in chat
hr: u chat-u

en: low
hr: nisko

en: medium
hr: srednje

en: off
hr: isključeno

en: unnamed
hr: neimenovano
