manila-ui VERSION - en to cs translation catalogue (234 entries)

en: (Quota exceeded)
cs: (kvóta překročena)

en: Access Level
cs: Úroveň přístupu

en: Access To
cs: Přístup do

en: Access Type
cs: Typ přístupu

en: Access to
cs: Přístup do

[ctx: Current status of share network]
en: Active
cs: Aktivní

[ctx: Current status of share server]
en: Active
cs: Aktivní

en: Add
cs: Přidat

en: Add Rule
cs: Přidat pravidlo

en: Add Security Service
cs: Přidat bezpečnostní službu

en: Add rule
cs: Přidat pravidlo

en: Add security services to share network.
cs: Přidat bezpečnostní služby do sítě sdílení.

en: All keys and values must be in range from 1 to 255.
cs: Všechny klíče a hodnoty musí být v rozsau 1 až 255.

en: Allow project access to share type.
cs: Povolit projektu přístup k typu sdílení

en: At least one security service must be specified.
cs: Musí být zadána alespoň jedna bezpečnostní služba.

en: Availability Zone
cs: Zóna dostupnosti

en: Availability zone
cs: Zóna dostupnosti

[ctx: Current status of replica]
en: Available
cs: Dostupné

[ctx: Current status of share]
en: Available
cs: Dostupné

[ctx: Current status of snapshot]
en: Available
cs: Dostupné

en: Available projects
cs: Dostupné projekty

en: Available security services
cs: Dostupné bezpečnostní služby

en: Cancel Migration
cs: Zrušit migraci

en: Cancel migration
cs: Zrušit migraci

en: Cancel migration of a Share
cs: Zrušit migraci sdílení

en: Choose a snapshot
cs: Zvolte snapshot

en: Complete Migration
cs: Dokončit migraci

en: Complete migration
cs: Dokončit migraci

en: Complete migration of a Share
cs: Dokončit migraci sdílení

en: Confirm Migration Cancelling of Share
cs: Potvrdit zrušení migrace sdílení

en: Confirm Migration Completion of Share
cs: Potvrdit dokončení migraci sdílení

en: Confirm Password
cs: Potvrdit heslo

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create Replica
cs: Vytvořit repliku

en: Create Security Service
cs: Vytvořit bezpečnostní službu

en: Create Share
cs: Vytvořit sdílení

en: Create Share Network
cs: Vytvořit síť sdílení

en: Create Share Snapshot
cs: Vytvořit snapshot sdílení.

en: Create Share Type
cs: Vytvořit typ sdílení

en: Create a Share
cs: Vytvořit sdílení

en: Created At
cs: Vytvořeno

[ctx: Current status of replica]
en: Creating
cs: Vytváření

[ctx: Current status of share]
en: Creating
cs: Vytváření

[ctx: Current status of share server]
en: Creating
cs: Vytváření

[ctx: Current status of snapshot]
en: Creating
cs: Výtvářeno

en: Creating replica for share "%s".
cs: Vytváření repliky pro sdílení "%s".

en: Creating rule for "%s"
cs: Vytváření pravidla pro "%s"

en: Creating share "%s"
cs: Vytváření sdílení "%s"

en: Creating share snapshot "%s".
cs: Vytváření snapshotu sdílení "%s".

en: Current Size (GiB)
cs: Současná velikost (GiB)

[ctx: Current status of replica]
en: Deleting
cs: Mazání

[ctx: Current status of share]
en: Deleting
cs: Mazání

en: Description
cs: Popis

en: Domain
cs: Doména

en: Driver options ('volume_id' for Generic driver, etc...)
cs: Volby driveru ('volume_id' pro generický driver atd.)

en: Duplicated keys '%s'.
cs: Duplikátní klíče '%s'.

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Security Service
cs: Upravit bezpečnostní službu

en: Edit Share
cs: Upravit sdílení

en: Edit Share Metadata
cs: Upravit metadata sdílení

en: Edit Share Network
cs: Upravit síť sdílení

[ctx: Current status of replica]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: Current status of share]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: Current status of share network]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: Current status of share server]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: Current status of snapshot]
en: Error
cs: Chyba

en: Extra specs
cs: Dodatečné specifikace

en: Force Host Assisted Migration
cs: Vynutit migraci asistovanou hostitelem

en: From here you can update share network info.
cs: Zde můžete upravit informace o síti sdílení.

en: Host
cs: Hostitel

en: Host of share
cs: Hostitel sdílení

en: Host to migrate share
cs: Hostitel na který má být sdílení migrováno

en: Host where share is located, example: some.host@driver[#pool]
cs: Hostitel, na němž se sdílení nachází, příklad: some.host@driver[#pool]

en: IP Version
cs: Verze IP

[ctx: Current status of share server]
en: In-use
cs: Používá se

[ctx: Current status of snapshot]
en: In-use
cs: Používá se

[ctx: Current status of share network]
en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Key '%s' has improper length.
cs: Klíč '%s' nemá správnou délku.

en: Key can not contain spaces. See string '%s'.
cs: Klíč nemůže obsahovat mezery. Viz řetězec '%s'.

en: Keys should not contain spaces. Error in '%s'.
cs: Klíče nemohou obsahovat mezery. Chyba v '%s'.

en: Manage
cs: Spravovat

[ctx: Current status of share]
en: Manage Error
cs: Spravovat chyby

en: Manage Rules
cs: Správa pravidel

en: Manage Share Type Access
cs: Spravovat přístup typů sdílení

en: Migrate Share
cs: Migrovat sdílení

en: Migrate a Share
cs: Migrovat sdílení

[ctx: Current status of share]
en: Migrating
cs: Migrace

[ctx: Current status of share]
en: Migrating to
cs: Migrace do

en: Migration of share %(name)s is at %(progress)s percent.
cs: Migrace sdílení %(name)s je hotová z %(progress)s procent.

en: Name
cs: Název

en: Network Type
cs: Typ sítě

en: Networks
cs: Sítě

en: Neutron Net
cs: Neutron síť

en: Neutron Subnet
cs: Neutron podsíť

en: New Size (GiB)
cs: Nová velkost (GiB)

en: New share network to be set in migrated share
cs: Nová síť sdílení pro zmigrované sdílení

en: No projects found.
cs: Nenalezeny žádné projekty.

en: No projects selected.
cs: Nevybrány žádné projekty.

en: No security services found.
cs: Nenalezeny žádné bezpečnostní služby.

en: No security services selected.
cs: Nevybrány žádné bezpečnostní služby.

en: No source, empty share
cs: Žádný zdroj, prázdné sdílení

en: Overview
cs: Přehled

en: Password
cs: Heslo

en: Passwords do not match.
cs: Hesla se neshodují.

en: Preserve Metadata
cs: Zachovat metadata

en: Project
cs: Projekt

en: Projects with access to share type
cs: Projekty s přístupem k typu sdílení

en: Protocol
cs: Protokol

en: Public
cs: Veřejný

en: Replica Details: %(replica_display_name)s
cs: Detaily repliky: %(replica_display_name)s

en: Replica State
cs: Stav repliky

en: Rules
cs: Pravidla

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Security Service Details: %(service_display_name)s
cs: Detaily bezpečnostní služby: %(service_display_name)s

en: Security Services
cs: Bezpečnostní služby

en: Security services within share network
cs: Bezpečnostní služby v síti sdílení

en: Segmentation Id
cs: ID segmentace

en: Selected projects
cs: Vybrané projekty

en: Selected security services
cs: Vybrané bezpečnostní služby

en: Set Replica as Active
cs: Nastavit repliku jako aktivní

en: Set as Active
cs: Nastavit jako aktivní

en: Set maximum quotas for the project.
cs: Nastavit maximální kvóty pro projekt.

en: Setting replica "%s" as active...
cs: Nastavování repliky "%s" jako aktivní...

en: Share
cs: Sdílení

en: Share Details: %(share_display_name)s
cs: Detaily sdílení: %(share_display_name)s

en: Share Details: %(share_name)s
cs: Detaily sdílení: %(share_name)s

en: Share Instance Details: %s
cs: Detaily instance sdílení: %s

en: Share Instances
cs: Instance sdílení

en: Share Name
cs: Název sdílení

en: Share Network
cs: Síť sdílení

en: Share Network Details: %(network_display_name)s
cs: Detaily sítě sdílení: %(network_display_name)s

en: Share Network Info
cs: Informace o síti sdílení

en: Share Networks
cs: Sítě sdílení

en: Share Protocol
cs: Protokol sdílení

en: Share Replicas: %(share_display_name)s
cs: Repliky sdílení: %(share_display_name)s

en: Share Rules: %(share_display_name)s
cs: Pravidla sdílení: %(share_display_name)s

en: Share Server Details: %(server_name)s
cs: Detaily serveru sdílení: %(server_name)s

en: Share Server Id
cs: Id serveru sdílení

en: Share Servers
cs: Servery sdílení

en: Share Snapshots
cs: Snapshoty sdílení

en: Share Snapshots Storage
cs: Úložiště snapshotů sdílení

en: Share Source
cs: Zdroj sdílení

en: Share Storage
cs: Sdílené úložiště

en: Share Type
cs: Typ sdílení

en: Share Types
cs: Typy sdílení

en: Share cannot be extended to %(req)iGiB as you only have %(avail)iGiB of your quota available.
cs: Sdílení nemůže být zvětšeno na %(req)iGiB, protože máte dostupných pouze %(avail)iGiB z vaší kvóty.

en: Share name to be assigned
cs: Název sdílení, který bude přidělen.

en: Share replica %s has been deleted.
cs: Replika sdílení %s byla smazána.

en: Share size must be equal to or greater than the snapshot size (%sGiB)
cs: Velikost sdílení musí být větší nebo roven velikosti snapshotu (%sGiB)

en: Shares
cs: Sdílení

en: Size
cs: Velikost

en: Size (GiB)
cs: Velikost (GiB)

en: Snapshot Details: %(snapshot_display_name)s
cs: Detaily snapshot: %(snapshot_display_name)s

en: Snapshot Overview
cs: Přehled snapshotů

en: Source
cs: Zdroj

en: Start migration
cs: Spustit migraci

en: Successfully created security service: %s
cs: Úspěšně vytvořena bezpečnostní služba: %s

en: Successfully created share network: %s
cs: Úspěšně vytvořena síť sdílení: %s

en: Successfully created share type: %s
cs: Úspěšně vytvořen typ sdílení: %s

en: Successfully sent the request to cancel migration of  share: %s.
cs: Požadavek na zrušení migrace sdílení odeslán úspěšně: %s.

en: Successfully sent the request to complete migration of  share: %s.
cs: Požadavek na dokončení migrace sdílení odeslán úspěšně: %s.

en: Successfully sent the request to manage share: %s
cs: Žádost o správu sdílení byla úspěšně odeslána: %s

en: Successfully sent the request to migrate share: %s.
cs: Požadavek na migraci sdílení odeslán úspěšně: %s.

en: Successfully sent the request to unmanage share: %s
cs: Žádost o zrušení správy sdílení byla úspěšně odeslána: %s

en: Successfully updated security service "%s"
cs: Úspěšně aktualizována bezpečnostní služba: %s

en: The share size cannot be less than the snapshot size (%sGiB)
cs: Velikost sdílení nemůže být menší než velikost snapshotu (%sGiB)

en: Type
cs: Typ

en: Unable to add rule.
cs: Nelze přidat pravidlo.

en: Unable to cancel migration of share %s at this moment.
cs: Momentálně nelze zrušit migraci sdílení %s.

en: Unable to complete migration of share %s.
cs: Nelze dokončit migraci sdílení %s.

en: Unable to create security service.
cs: Nelze vytvořit bezpečnostní službu.

en: Unable to create share network.
cs: Nelze vytvořit sít sdílení.

en: Unable to create share replica.
cs: Nelze vytvořit repliku sdílení.

en: Unable to create share snapshot.
cs: Nelze vytvořit snapshot sdílení.

en: Unable to create share type.
cs: Nelze vytvořit typ sdílení.

en: Unable to create share.
cs: Nelze vytvořit sdílení.

en: Unable to delete rule "%s".
cs: Nelze smazat pravidlo "%s".

en: Unable to delete share "%s".
cs: Nelze smazat sdílení "%s".

en: Unable to delete snapshot "%s". One or more shares depend on it.
cs: Nelze smazat snapshot "%s". Jedno nebo více sdílení na něm závisí.

en: Unable to get information about share type access.
cs: Nelze získat informaci o přístupu ke sdílení

en: Unable to get list of projects.
cs: Nelze získat seznam projektů.

en: Unable to get the security services hosts
cs: Nelze získat hostitele bezpečnostních služeb

en: Unable to load the specified snapshot.
cs: Nelze načíst zadaný snapshot.

en: Unable to manage share
cs: Nelze spravovat sdílení.

en: Unable to migrate share %s.
cs: Nelze migrovat sdílení %s.

en: Unable to obtain progress of migration of share %s at this moment.
cs: Momentálně nelze získat stav procesu migrace sdílení %s.

en: Unable to resync replica '%s'.
cs: Nelze synchronizovat repliku '%s'.

en: Unable to retrieve list of projects.
cs: Nelze získat seznam projektů.

en: Unable to retrieve quotas.
cs: Nelze získat kvóty.

en: Unable to retrieve security service '%s' details.
cs: Nelze získat detaily o bezpečnostní službě '%s'.

en: Unable to retrieve security services
cs: Nelze získat bezpečnostní služby.

en: Unable to retrieve security_service.
cs: Nelze získat security_service.

en: Unable to retrieve share details.
cs: Nelze získat detaily sdílení.

en: Unable to retrieve share instance details.
cs: Nelze získat detaily instance sdílení.

en: Unable to retrieve share instances.
cs: Nelze získat instance sdílení.

en: Unable to retrieve share list.
cs: Nelze získat seznam sdílení.

en: Unable to retrieve share network details.
cs: Nelze získat detaily sítě sdílení.

en: Unable to retrieve share network.
cs: Nelze získat sít sdílení.

en: Unable to retrieve share networks
cs: Nelze získat sítě sdílení

en: Unable to retrieve share replicas.
cs: Nelze získat repliky sdílení.

en: Unable to retrieve share rules.
cs: Nelze získat pravidla sdílení.

en: Unable to retrieve share server details.
cs: Nelze získat detaily serveru sdílení.

en: Unable to retrieve share servers
cs: Nelze získat servery sdílení

en: Unable to retrieve share snapshots list.
cs: Nelze získat seznam snapshotů sdílení.

en: Unable to retrieve share snapshots.
cs: Nelze získat snapshoty sdílení.

en: Unable to retrieve share.
cs: Nelze získat sdílení.

en: Unable to retrieve share. %s
cs: Nelze získat sdílení. %s

en: Unable to retrieve share_type.
cs: Nelze získat share_type.

en: Unable to retrieve snapshot details.
cs: Nelze získat detaily snapshotu.

en: Unable to retrieve snapshot.
cs: Nelze získat snapshot.

en: Unable to retrieve volume details.
cs: Nelze získat detaily svazku.

en: Unable to set replica '%s' as active.
cs: Nelze nastavit repliku '%s' jako aktivní.

en: Unable to unmanage share.
cs: Nelze zrušit správu sdílení.

en: Unable to update access for share type "%s".
cs: Nelze aktualizovat přístup pro typ sdílení "%s".

en: Unable to update default quotas.
cs: Nelze aktualizovat výchozí kvóty.

en: Unable to update security service.
cs: Nelze aktualizovat bezpečnostní službu.

en: Unable to update share metadata.
cs: Nelze aktualizovat metadata sdílení.

en: Unable to update share network "%s".
cs: Nelze aktualizovat síť sdílení "%s".

en: Unable to update share network.
cs: Nelze aktualizovat síť sdílení.

en: Unable to update share type.
cs: Nelze aktualizovat typ sdílení.

en: Unable to update share.
cs: Nelze aktualizovat sdílení.

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Unmanage
cs: Zrušit správu

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update Share Network
cs: Aktualizovat síť sdílení

en: Updated At
cs: Aktualizováno

en: Updated access for share type "%s".
cs: Aktualizován přístup pro typ sdílení "%s".

en: Updated share network "%s".
cs: Aktualizována síť sdílení "%s".

en: Updating share "%s"
cs: Aktualizace sdílení "%s"

en: Updating share metadata "%s"
cs: Aktualizace metadat sdílení "%s"

en: Updating share network "%s"
cs: Aktualizace sítě sdílení "%s"

en: Use snapshot as a source
cs: Použít snapshot jako zdroj

en: User
cs: Uživatel

en: Writable
cs: Zapisovatelný
