manila-ui Release Notes 2.5.1 - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Current Series Release Notes
fr: Note de la release actuelle

en: New Features
fr: Nouvelles fonctionnalités

en: Newton Series Release Notes
fr: Note de release pour Newton

en: Started using release notes to track changes to manila UI.
fr: Commence à utiliser les notes de Release pour suivre les changements de manila UI.

en: manila-ui Release Notes
fr: Note de release de manila-ui
