marble - en to ca@valencia translation catalogue (10 entries)

en: Map Display
ca@valencia: Mostra el mapa

en: Projection:
ca@valencia: Projecció:

en: Equirectangular
ca@valencia: Cilíndrica equidistant

en: Center on:
ca@valencia: Centra en:

en: Daylight
ca@valencia: Llum de dia

en: Longitude
ca@valencia: Llargària

en: Location
ca@valencia: Emplaçament

en: Longitude:
ca@valencia: Llargària:

en: Show date:
ca@valencia: Mostra la data:

en: Use custom time zone selection:
ca@valencia: Utilitza la selecció personalitzada de la zona horària:
