marble - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Map Display
da: Kortvisning

en: Projection:
da: Projektion:

en: Equirectangular
da: Equirektangulær

en: Mercator
da: Merkator

en: Center on:
da: Centrér på:

en: Daylight
da: Dagslys

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Location
da: Sted

en: Longitude:
da: Længdegrad:

en: Show date:
da: Vis dato:

en: Use custom time zone selection:
da: Brug tilpasset valg af tidszone:
