marble - en to et translation catalogue (144 entries)

en: Marble Virtual Globe
et: Marble virtuaalgloobus

en: A World Atlas.
et: Maailma atlas.

en: Developer and Original Author
et: Arendaja ja algne autor

en: WMS Support, Mobile, Performance
et: WMS-i toetus, mobiililiides, jõudlus

en: Geodata
et: Geoandmed

en: OpenStreetMap Integration, OSM Namefinder, Download Management
et: OpenStreetMapi lõimimine ja nimeleidja, allalaadimiste haldur

en: Elevation Profile
et: Kõrguseprofiil

en: APRS Plugin
et: APRS plugin

en: Online Services support
et: Võrguteenuste toetus

en: Satellites
et: Satelliidid

en: Satellites, Eclipses
et: Satelliidid, varjutused

en: Plasma Integration, Bugfixes
et: Plasmaga lõimimine, veaparandused

en: Routing, Navigation, Mobile
et: Marsruudid, navigeerimine, mobiililiides

en: Routing, Elevation Profile
et: Marsruudid, kõrguseprofiil

en: Core Developer: KML and Windows support
et: Põhiarendaja: KML-i ja Windowsi toetus

en: Bugfixes
et: Veaparandused

en: Core Developer and Co-Maintainer
et: Põhiarendaja ja kaashooldaja

en: Core Developer: Marble Runners, World-Clock Plasmoid
et: Põhiarendaja: Marble käivitajad, maailmakella plasmoid

en: Network plugins
et: Võrgupluginad

en: Planet filter
et: Planeedifilter

en: Marble Python Bindings
et: Marble Pythoni seosed

en: Historical Maps
et: Ajaloolised kaardid

en: Astronomical Observatories
et: Observatooriumid

en: ESA Summer of Code in Space 2012 Project: Visualization of planetary satellites
et: ESA Summer of Code in Space 2012 projekt: Maa satelliitide visualiseerimine

en: ESA Summer of Code in Space 2011 Project: Visualization of Satellite Orbits
et: ESA Summer of Code in Space 2011 projekt: satelliitide orbiitide visualiseerimine

en: Google Summer of Code 2011 Project: OpenStreetMap Vector Rendering
et: Google Summer of Code 2010 projekt: OpenStreetMapi vektorite renderdamine

en: Google Summer of Code 2011 Project: Marble Touch on MeeGo
et: Google Summer of Code 2011 projekt: Marble Touch MeeGos

en: Google Summer of Code 2010 Project: Bookmarks
et: Google Summer of Code 2010 projekt: järjehoidjad

en: Google Summer of Code 2010 Project: Time Support
et: Google Summer of Code 2010 projekt: aja toetus

en: Google Summer of Code 2010 Project: Turn-by-turn Navigation
et: Google Summer of Code 2010 projekt: juhistega liikumine

en: Google Summer of Code 2009 Project: OSM Annotation
et: Google Summer of Code 2009 projekt: OSM-i annotatsioonid

en: Google Summer of Code 2009 Project: Online Services
et: Google Summer of Code 2009 projekt: võrguteenused

en: Google Summer of Code 2008 Project: Vector Tiles for Marble
et: Google Summer of Code 2008 projekt: Marble vektorklotsid

en: Google Summer of Code 2008 Project: Panoramio / Wikipedia -photo support for Marble
et: Google Summer of Code 2008 projekt: Marble Panoramio / Wikipedia foto toetus

en: Google Summer of Code 2007 Project: Equirectangular Projection ("Flat Map")
et: Google Summer of Code 2007 projekt: ekvidistantne silindriline projektsioon ("lamekaart")

en: Google Summer of Code 2007 Project: GPS Support for Marble
et: Google Summer of Code 2007 projekt: Marble GPS-i toetus

en: Google Summer of Code 2007 Project: KML Support for Marble
et: Google Summer of Code 2007 projekt: Marble KML-i toetus

en: Development & Patches
et: Arendus ja paigad

en: Platforms & Distributions
et: Platvormid ja distributsioonid

en: Artwork
et: Kunstiline kujundus

en: Various Suggestions & Testing
et: Mitmesugused ettepanekud ja testimine

en: Special thanks for providing an important source of inspiration by creating Marble's predecessor "Kartographer".
et: Eriline tänu tähtsa inspiratsiooniallika ehk Marble eelkäija "Kartographeri" eest

en: Enable debug output
et: Silumisväljundi lubamine

en: Display OSM placemarks according to the level selected
et: OSM-i kohatähiste näitamine vastavalt valitud tasemele

en: Make a time measurement to check performance
et: Aja mõõtmine jõudluse kontrollimiseks

en: Show frame rate
et: Kaadrisageduse näitamine

en: Show tile IDs
et: Klotsi ID näitamine

en: Show time spent in each layer
et: Igas kihis kulunud aja näitamine

en: Use a different directory <directory> which contains map data.
et: Teise kaardiandmeid sisaldava kataloogi <kataloog> kasutamine

en: Do not use the interface optimized for small screens
et: Ei kasutata väiksematele ekraanidele optimeeritud liidest

en: Use the interface optimized for small screens
et: Väiksematele ekraanidele optimeeritud liidese kasutamine

en: Do not use the interface optimized for high resolutions
et: Ei kasutata kõrglahutusele optimeeritud liidest

en: Use the interface optimized for high resolutions
et: Kõrglahutusele optimeeritud liidese kasutamine

en: Show map at given lat lon <coordinates>
et: Kaardi näitamine määratud laius- ja pikkuskraadide <koordinaadid> alusel

en: Show map at given geo <uri>
et: Kaardi näitamine määratud geo-<URI> järgi

en: Set the distance of the observer to the globe (in km)
et: Vaatleja ja gloobuse vahemaa määramine (kilomeetrites)

en: Use map <id> (e.g. "earth/openstreetmap/openstreetmap.dgml")
et: Kaardi <ID> kasutamine (nt. "earth/openstreetmap/openstreetmap.dgml")

en: One or more placemark files to be opened
et: Ühe või rohkema kohatähisefaili avamine

note: i18n: ectx: label, entry, group (Time)
en: The date and time of marble clock
et: Marble kella kuupäev ja kellaaeg

note: i18n: ectx: label, entry, group (Time)
en: The speed of marble clock
et: Marble kella kiirus

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The unit chosen to measure distances.
et: Vahemaade mõõtmiseks valitud ühik.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The unit chosen to measure angles.
et: Nurkade mõõtmiseks valitud ühik.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The quality at which a still map gets painted.
et: Kaartide kuvamise kvaliteet.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The quality at which an animated map gets painted.
et: Animeeritud kaartide kuvamise kvaliteet.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The localization of the labels.
et: Pealdiste lokaliseering.

note: i18n: ectx: label, entry (mapFont), group (View)
en: The general font used on the map.
et: Üldine kaardil kasutatav font.

note: i18n: ectx: label, entry (lastFileOpenDir), group (View)
en: The last directory that was opened by File->Open.
et: Viimane kataloog, mis avati käsuga Fail->Ava.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Navigation)
en: The behaviour of the planet's axis on mouse dragging.
et: Planeedi telje käitumine hiirega lohistamisel.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Navigation)
en: The location shown on application startup.
et: Rakenduse käivitamisel näidatav asukoht.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Navigation)
en: Display animation on voyage to target.
et: Teekonna animeerimine sihtmärgini.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Navigation)
en: The external OpenStreetMap editor application
et: Väline OpenStreetMapi redaktor

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cache)
en: Cache for tiles reserved in the physical memory.
et: Füüsilises mälus klotsidele reserveeritud puhver.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cache)
en: Maximum space on the hard disk that can be used to store tiles.
et: Maksimaalne kettaruum klotside salvestamiseks.

note: i18n: ectx: label, entry (proxyUrl), group (Cache)
en: URL for the proxy server.
et: Puhverserveri URL.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cache)
en: Port for the proxy server.
et: Puhverserveri port.

note: i18n: ectx: label, entry (proxyUser), group (Cache)
en: Username for authorization.
et: Kasutajanimi autentimiseks.

note: i18n: ectx: label, entry (proxyPass), group (Cache)
en: Password for authorization.
et: Parool autentimiseks.

note: i18n: ectx: label, entry (proxyHttp), group (Cache)
en: Proxy type is HTTP
et: Puhverserveri tüüp on HTTP

note: i18n: ectx: label, entry (proxySocks5), group (Cache)
en: Proxy type is Socks5
et: Puhverserveri tüüp on Socks5

note: i18n: ectx: label, entry (proxyAuth), group (Cache)
en: Proxy requires Authentication
et: Puhverserver nõuab autentimist

note: i18n: ectx: label, entry (activePositionTrackingPlugin), group (Plugins)
en: The position tracking plugin used to determine the current location
et: Asukoha jälgimise plugin aktiivse asukoha määramiseks

en: Position: %1
et: Positsioon: %1

en: Altitude: %1
et: Kõrgus: %1

en: Tile Zoom Level: %1
et: Klotsi suurendustase: %1

en: Time: %1
et: Aeg: %1

en: A Virtual Globe
et: Virtuaalgloobus

en: Sorry, unable to open '%1'. The file is not accessible.
et: Vabandust, "%1" avamine nurjus. Fail ei ole kättesaadav.

en: File not accessible
et: Fail ei ole kättesaadav

en: All Supported Files
et: Kõik toetatud failid

en: Images *.jpg *.png
et: Pildid *.jpg *.png

en: An error occurred while trying to save the file.
et: Faili salvestamisel tekkis viga.

en: Unnamed
et: Nimetu

[ctx: Action for downloading an entire region of a map]
en: Download Region...
et: Laadi alla piirkond...

[ctx: Action for saving the map to a file]
en: &Export Map...
et: &Ekspordi kaart...

[ctx: Action for toggling offline mode]
en: &Work Offline
et: &Töötamine võrguta

[ctx: Action for copying the map to the clipboard]
en: &Copy Map
et: &Kopeeri kaart

[ctx: Action for copying the coordinates to the clipboard]
en: C&opy Coordinates
et: K&opeeri koordinaadid

[ctx: Action for opening a file]
en: &Open...
et: &Ava...

[ctx: Action for downloading maps (GHNS)]
en: Download Maps...
et: Laadi kaardid alla...

[ctx: Status tip]
en: Download new maps
et: Uute kaartide allalaadimine

[ctx: Action for creating new maps]
en: &Create a New Map...
et: &Loo uus kaart...

[ctx: Status tip]
en: A wizard guides you through the creation of your own map theme.
et: Nõustaja juhendab sind oma kaarditeema loomisel.

[ctx: Action for toggling clouds]
en: &Clouds
et: &Pilved

[ctx: Action for sun control dialog]
en: S&un Control...
et: Päikese j&uhtimine...

[ctx: Action for time control dialog]
en: &Time Control...
et: Ajaseadis&tused...

[ctx: Action for locking float items on the map]
en: Lock Position
et: Lukusta asukoht

en: Show Shadow
et: Varju näitamine

en: Hide Shadow
et: Varju peitmine

en: Shows and hides the shadow of the sun
et: Päikese varju näitamine või peitmine

en: Show sun icon on the Sub-Solar Point
et: Näita päikeseikooni keskpäevapunktis

en: Hide sun icon on the Sub-Solar Point
et: Peida päikeseikoon keskpäevapunktis

en: Show sun icon on the sub-solar point
et: Päikeseikooni näitamine keskpäevapunktis

en: Lock Globe to the Sub-Solar Point
et: Lukusta gloobus keskpäevapunkti

en: Unlock Globe to the Sub-Solar Point
et: Eemalda gloobuse lukustus keskpäevapunkti

en: Lock globe to the sub-solar point
et: Gloobuse lukustamine keskpäevapunkti

[ctx: Show Bookmarks]
en: Show &Bookmarks
et: Näita &järjehoidjaid

en: Show or hide bookmarks in the map
et: Järjehoidjate näitamine või peitmine kaardil

en: &Set Home Location
et: Määra kodu a&sukoht

en: &Record Movie
et: Sal&vesta film

en: Records a movie of the globe
et: Filmi salvestamine gloobusest

en: Stop recording a movie of the globe
et: Filmi salvestamine peatamine

[ctx: Action for toggling]
en: Show Position
et: Näita asukohta

[ctx: Action for toggling]
en: Show Date and Time
et: Kuupäeva ja kellaaja näitamine

[ctx: Action for toggling]
en: Show Altitude
et: Näita kõrgust

[ctx: Action for toggling]
en: Show Tile Zoom Level
et: Klotsi suurendustaseme näitamine

[ctx: Action for toggling]
en: Show Download Progress Bar
et: Näita allalaadimise edenemisriba

en: View
et: Vaade

en: Navigation
et: Liikumine

en: Cache & Proxy
et: Puhver ja puhverserver

en: Date & Time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Synchronization
et: Sünkroonimine

en: Routing
et: Marsruudid

en: Plugins
et: Pluginad

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (infoboxes)
en: &Info Boxes
et: &Infokastid

note: i18n: ectx: Menu (onlineservices)
en: &Online Services
et: &Võrguteenused

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: Menu (panels)
en: &Panels
et: &Paneelid

note: i18n: ectx: Menu (viewSize)
en: &View Size
et: &Vaate suurus

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
et: &Järjehoidjad

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (pluginToolBar)
en: Edit Toolbar
et: Redigeerimisriba
