marble - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Projection:
eu: Proiekzioa:

en: Equirectangular
eu: Zilindriko distantziakidea

en: Center on:
eu: Erdigunea hemen:

en: Daylight
eu: Egun-argia

en: Longitude
eu: Longitudea

en: Location
eu: Kokalekua

en: Longitude:
eu: Longitudea:
