plasma_applet_org.kde.plasma.worldclock - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Map Display
fr: Affichage de la carte

en: Projection:
fr: Projection :

en: Equirectangular
fr: Équirectangulaire

en: Center on:
fr: Centrer sur :

en: Daylight
fr: Lumière du jour

en: Location
fr: Emplacement

en: Longitude:
fr: Longitude :

en: Show date:
fr: Afficher la date :

en: Use custom time zone selection:
fr: Utiliser un fuseau horaire personnalisé :
