plasma_wallpaper_org.kde.plasma.worldmap - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Projection:
fr: Projection :

en: Equirectangular
fr: Équirectangulaire

en: Center on:
fr: Centrer sur :

en: Daylight
fr: Lumière du jour

en: Location
fr: Emplacement

en: Longitude:
fr: Longitude :
