marble - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Projection:
id: Proyeksi:

en: Equirectangular
id: Persegi Panjang

en: Mercator
id: Merkator

en: Center on:
id: Tengah pada:

en: Daylight
id: Siang hari

en: Longitude
id: Garis bujur

en: Location
id: Lokasi

en: Longitude:
id: Garis bujur:
