marble - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Map Display
is: Birting landakorts

en: Projection:
is: Vörpun:

en: Equirectangular
is: Ferningslaga

en: Center on:
is: Miðja á:

en: Daylight
is: Dagsbirta

en: Longitude
is: Lengdargráða

en: Location
is: Staðsetning

en: Longitude:
is: Lengdargráða:

en: Show date:
is: Sýna dagsetningu:

en: Use custom time zone selection:
is: Nota sérsniðið val tímabeltis:
