plasma_wallpaper_org.kde.plasma.worldmap - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Projection:
it: Proiezione:

en: Equirectangular
it: Cilindrica equidistante

en: Mercator
it: Mercatore

en: Center on:
it: Centra su:

en: Daylight
it: Luce del giorno

en: Longitude
it: Longitudine

en: Location
it: Località:

en: Longitude:
it: Longitudine:
