marble - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Map Display
ka: რუკის ჩვენება

en: Projection:
ka: პროექცია:

en: Equirectangular
ka: თანასწორკუთხა

en: Mercator
ka: სავაჭრო

en: Center on:
ka: ცენტრირება:

en: Daylight
ka: დღის სინათლე

en: Longitude
ka: გრძედი

en: Location
ka: დებარეობა

en: Longitude:
ka: გეოლოკაციის გრძედი:

en: Show date:
ka: თარიღის ჩვენება:

en: Use custom time zone selection:
ka: დროის სარტყლის ხელით არჩევა:
