marble - en to lt translation catalogue (117 entries)

en: Marble Virtual Globe
lt: Virtualus gaublys Marble

en: A World Atlas.
lt: Pasaulio atlasas.

en: Developer and Original Author
lt: Programuotojas ir pradinis autorius

en: OpenStreetMap Integration, OSM Namefinder, Download Management
lt: OpenStreetMap integracija, OSM pavadinimų ieškiklis, atsiuntimų tvarkytuvė

en: Elevation Profile
lt: Aukščio kitimo vaizdavimas

en: APRS Plugin
lt: APRS papildinys

en: Online Services support
lt: Internetinių tarnybų palaikymas

en: Satellites
lt: Palydovai

en: Satellites, Eclipses
lt:  Palydovai, užtemimai

en: Routing, Navigation, Mobile
lt: Maršrutų parinkimas, navigacija, mobilumas

en: Core Developer: KML and Windows support
lt: Vienas iš pagrindinių programuotojų: KML ir Windows galimybių puoselėtojas

en: Bugfixes
lt: Trikčių šalinimas

en: Core Developer and Co-Maintainer
lt: Vienas iš pagrindinių programuotojų ir vienas iš projekto tvarkytojų

en: Core Developer: Marble Runners, World-Clock Plasmoid
lt: Vienas iš pagrindinių programuotojų: Marble leistuvas, plazmoidas Pasaulio-Laikas

en: Network plugins
lt: Tinklo papildiniai

en: Planet filter
lt: Planetos filtras

en: Marble Python Bindings
lt: Marble Python saitai

en: Historical Maps
lt: Istoriniai žemėlapiai

en: Astronomical Observatories
lt: Astronomijos observatorijos

en: Google Summer of Code 2010 Project: Bookmarks
lt: Projektas Google kodo vasara 2010: Žymelės

en: Google Summer of Code 2010 Project: Time Support
lt: Projektas Google kodo vasara 2010: Laiko palaikymas

en: Google Summer of Code 2010 Project: Turn-by-turn Navigation
lt: Projektas Google kodo vasara 2010: Maršrutizavimas posūkis-po-posūkio

en: Google Summer of Code 2009 Project: OSM Annotation
lt: Projektas Google kodo vasara 2007: OSM anotacija

en: Google Summer of Code 2009 Project: Online Services
lt: Projektas Google kodo vasara 2008: Internetinės paslaugos

en: Google Summer of Code 2008 Project: Vector Tiles for Marble
lt: Projektas Google Summer of Code 2008: vektoriniai foniniai žemėlapio fragmentai, skirti Marble programai

en: Google Summer of Code 2008 Project: Panoramio / Wikipedia -photo support for Marble
lt: Projektas Google Summer of Code 2008: Marble sąsaja su Panoramio / Wikipedia -foto

en: Google Summer of Code 2007 Project: Equirectangular Projection ("Flat Map")
lt: Projektas Google Summer of Code 2007: lygiatarpė projekcija („Plokščias žemėlapis“)

en: Google Summer of Code 2007 Project: GPS Support for Marble
lt: Projektas Google Summer of Code 2007: galimybė Marble programoje naudoti GPS

en: Google Summer of Code 2007 Project: KML Support for Marble
lt: Projektas Google Summer of Code 2007: galimybė Marble programoje naudoti KML

en: Development & Patches
lt: Kūrimas ir trikčių šalinimas

en: Platforms & Distributions
lt: Platformos ir platinamieji paketai

en: Artwork
lt: Meninis apipavidalinimas

en: Various Suggestions & Testing
lt: Įvairūs pasiūlymai ir testavimas

en: Special thanks for providing an important source of inspiration by creating Marble's predecessor "Kartographer".
lt: Speciali padėka už tai, kad sukūrė Marble programos pirmtaką „Kartographer“ — svarbų įkvėpimo šaltinį.

en: Enable debug output
lt: Įjungti derinimo išvestį

en: Make a time measurement to check performance
lt: Spartą matuoti pagal laiko matavimus

en: Show frame rate
lt: Rodyti kadrų kaitos dažnį

en: Show tile IDs
lt: Rodyti kaladėlių identifikatorius

en: Do not use the interface optimized for small screens
lt: Nenaudoti sąsajos, optimizuotos mažiems ekranams

en: Use the interface optimized for small screens
lt: Naudoti sąsają, optimizuotą mažiems ekranams

en: Do not use the interface optimized for high resolutions
lt: Nenaudoti sąsajos, optimizuotos didelei raiškai

en: Use the interface optimized for high resolutions
lt: Naudoti sąsają, optimizuotą didelei raiškai

en: One or more placemark files to be opened
lt: Vienas ar daugiau failų su vietų žymėmis

note: i18n: ectx: label, entry, group (Time)
en: The date and time of marble clock
lt: Marble laikrodžio data ir laikas

note: i18n: ectx: label, entry, group (Time)
en: The speed of marble clock
lt: Marble laikrodžio greitis

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The unit chosen to measure distances.
lt: Vienetai, kuriais matuojami atstumai.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The unit chosen to measure angles.
lt: Vienetai, kuriais matuojami kampai.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The quality at which a still map gets painted.
lt: Nejudančio žemėlapio vaizdavimo kokybė.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The quality at which an animated map gets painted.
lt: Judančio žemėlapio vaizdavimo kokybė.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The localization of the labels.
lt: Etikečių lokalizacija.

note: i18n: ectx: label, entry (mapFont), group (View)
en: The general font used on the map.
lt: Pagrindinis žemėlapyje naudojamas šriftas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Navigation)
en: The behaviour of the planet's axis on mouse dragging.
lt: Planetos ašies elgsena, kai velkama pele.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Navigation)
en: The location shown on application startup.
lt: Vieta, kuri rodoma startavus programai.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Navigation)
en: Display animation on voyage to target.
lt: Rodyti animuotą kelionę tikslo link.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Navigation)
en: The external OpenStreetMap editor application
lt: Išorinė OpenStreetMap redagavimo programa

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cache)
en: Cache for tiles reserved in the physical memory.
lt: Failų podėlis, rezervuotas fizinėje atmintyje.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cache)
en: Maximum space on the hard disk that can be used to store tiles.
lt: Maksimalus vietos kietajame diske, kurioje galima talpinti failus, dydis.

note: i18n: ectx: label, entry (proxyUrl), group (Cache)
en: URL for the proxy server.
lt: Įgaliotojo serverio URL.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cache)
en: Port for the proxy server.
lt: Įgaliotojo serverio prievadas.

note: i18n: ectx: label, entry (proxyUser), group (Cache)
en: Username for authorization.
lt: Abonento vardas, skirtas tapatumo nustatymui.

note: i18n: ectx: label, entry (proxyPass), group (Cache)
en: Password for authorization.
lt: Slaptažodis, skirtas tapatumo nustatymui.

note: i18n: ectx: label, entry (proxyHttp), group (Cache)
en: Proxy type is HTTP
lt: Įgaliotojo serverio tipas yra HTTP

note: i18n: ectx: label, entry (proxySocks5), group (Cache)
en: Proxy type is Socks5
lt: Įgaliotojo serverio tipas yra Socks5

note: i18n: ectx: label, entry (proxyAuth), group (Cache)
en: Proxy requires Authentication
lt: Įgaliotasis serveris reikalauja tapatumo nustatymo

note: i18n: ectx: label, entry (activePositionTrackingPlugin), group (Plugins)
en: The position tracking plugin used to determine the current location
lt: Pozicijos sekimo papildinys, kurio pagalba nustatoma dabartinė padėtis

en: Position: %1
lt: Pozicija: %1

en: Altitude: %1
lt: Aukštis: %1

en: Tile Zoom Level: %1
lt: Rodomas kaladėlių lygmuo: %1

en: Time: %1
lt: Laikas: %1

en: A Virtual Globe
lt: Virtualus gaublys

en: File not accessible
lt: Failas nepasiekiamas

en: All Supported Files
lt: Visi palaikomi failai

en: An error occurred while trying to save the file.
lt: Įrašant failą įvyko klaida.

en: Unnamed
lt: Be pavadinimo

[ctx: Action for downloading an entire region of a map]
en: Download Region...
lt: Atsiųsti sritį...

[ctx: Action for saving the map to a file]
en: &Export Map...
lt: &Eksportuoti žemėlapį...

[ctx: Action for toggling offline mode]
en: &Work Offline
lt: &Dirbti atsijungus

[ctx: Action for copying the map to the clipboard]
en: &Copy Map
lt: &Kopijuoti žemėlapį

[ctx: Action for copying the coordinates to the clipboard]
en: C&opy Coordinates
lt: Kopijuoti k&oordinates

[ctx: Action for opening a file]
en: &Open...
lt: &Atverti...

[ctx: Action for downloading maps (GHNS)]
en: Download Maps...
lt: Atsiųsti žemėlapių...

[ctx: Status tip]
en: Download new maps
lt: &Atsiųsti naujų žemėlapių

[ctx: Action for creating new maps]
en: &Create a New Map...
lt: &Kurti naują žemėlapį...

[ctx: Status tip]
en: A wizard guides you through the creation of your own map theme.
lt: Vedlys padės jums sukurti nuosavą žemėlapio apipavidalinimą.

[ctx: Action for toggling clouds]
en: &Clouds
lt: &Debesys

[ctx: Action for sun control dialog]
en: S&un Control...
lt: &Saulės valdymas...

[ctx: Action for time control dialog]
en: &Time Control...
lt: &Laiko valdymas...

[ctx: Action for locking float items on the map]
en: Lock Position
lt: Fiksuoti poziciją

en: Show Shadow
lt: Rodyti šešėlį

en: Hide Shadow
lt: Slėpti šešėlį

en: Shows and hides the shadow of the sun
lt: Rodo ir slepia saulės šešėlį

[ctx: Show Bookmarks]
en: Show &Bookmarks
lt: &Rodyti žymeles

en: &Set Home Location
lt: &Nustatyti pradžios tašką

en: &Record Movie
lt: &Filmuoti

[ctx: Action for toggling]
en: Show Position
lt: Rodyti poziciją

[ctx: Action for toggling]
en: Show Date and Time
lt: Rodyti datą ir laiką

[ctx: Action for toggling]
en: Show Altitude
lt: Rodyti aukštį

[ctx: Action for toggling]
en: Show Tile Zoom Level
lt: Rodyti kaladėlių lygmenį

[ctx: Action for toggling]
en: Show Download Progress Bar
lt: Rodyti atsiuntimo eigos juostą

en: View
lt: Rodymas

en: Navigation
lt: Žvalgymasis

en: Cache & Proxy
lt: Podėlis ir įgaliotasis serveris

en: Date & Time
lt: Data ir laikas

en: Synchronization
lt: Sinchronizavimas

en: Routing
lt: Maršruto parinkimas

en: Plugins
lt: Papildiniai

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Taisa

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (infoboxes)
en: &Info Boxes
lt: &Informaciniai laukeliai

note: i18n: ectx: Menu (onlineservices)
en: &Online Services
lt: &Internetinės tarnybos

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

note: i18n: ectx: Menu (panels)
en: &Panels
lt: &Skydeliai

note: i18n: ectx: Menu (viewSize)
en: &View Size
lt: Rodinio &dydis

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
lt: Ž&ymelės

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė priemonių juosta

note: i18n: ectx: ToolBar (pluginToolBar)
en: Edit Toolbar
lt: Keisti įrankinę
