marble - en to lv translation catalogue (153 entries)

en: Marble Virtual Globe
lv: „Marble“ virtuālais globuss

en: A World Atlas.
lv: Pasaules atlants.

en: (c) 2007-%1
lv: (c) 2007—%1

en: Developer and Original Author
lv: Izstrādātājs un sākotnējais autors

en: WMS Support, Mobile, Performance
lv: WMS atbalsts, mobilo ierīču atbalsts, veiktspēja

en: Geodata
lv: Ģeotelpiskie dati

en: OpenStreetMap Integration, OSM Namefinder, Download Management
lv: „OpenStreetMap“ integrācija, „OSM Namefinder“, lejupielāžu pārvalde

en: Elevation Profile
lv: Augstumu profils

en: APRS Plugin
lv: APRS spraudnis

en: Online Services support
lv: Tiešsaistes servisu atbalsts

en: Satellites
lv: Satelīti

en: Satellites, Eclipses
lv: Satelīti, aptumsumi

en: Plasma Integration, Bugfixes
lv: „Plasma“ integrācija, kļūdu labojumi

en: Routing, Navigation, Mobile
lv: Maršrutēšana, navigācija, mobilās ierīces

en: Routing, Elevation Profile
lv: Maršrutēšana, augstumu profils

en: Core Developer: KML and Windows support
lv: Galvenais izstrādātājs: KML un „Windows“ atbalsts

en: Bugfixes
lv: Kļūdu labojumi

en: Core Developer and Co-Maintainer
lv: Galvenais izstrādātājs un uzturēšanas palīgs

en: Core Developer: Marble Runners, World-Clock Plasmoid
lv: Galvenais izstrādātājs: „Marble“ darbinātāji, pasaules pulksteņu plazmoīds

en: Network plugins
lv: Tikla spraudņi

en: Planet filter
lv: Planētas filtrs

en: Marble Python Bindings
lv: „Marble“ „Python“ saistījumi

en: Historical Maps
lv: Vēsturiskās kartes

en: Astronomical Observatories
lv: Astronomiskās observatorijas

en: ESA Summer of Code in Space 2012 Project: Visualization of planetary satellites
lv: „ESA Summer of Code in Space 2012“ projekts: Planetāro pavadoņu vizualizācija

en: ESA Summer of Code in Space 2011 Project: Visualization of Satellite Orbits
lv: „ESA Summer of Code in Space 2011“ projekts: Pavadoņu orbītu vizualizācija

en: Google Summer of Code 2011 Project: OpenStreetMap Vector Rendering
lv: „Google Summer of Code 2011“ projekts: „OpenStreetMap“ vektoru renderēšana

en: Google Summer of Code 2011 Project: Marble Touch on MeeGo
lv: „Google Summer of Code 2011“ projekts: „Marble Touch“ „MeeGo“ ierīcēm

en: Google Summer of Code 2010 Project: Bookmarks
lv: „Google Summer of Code 2010“ projekts: Grāmatzīmes

en: Google Summer of Code 2010 Project: Time Support
lv: „Google Summer of Code 2010“ projekts: Laika atbalsts

en: Google Summer of Code 2010 Project: Turn-by-turn Navigation
lv: „Google Summer of Code 2010“ projekts: Pakāpeniska navigācija

en: Google Summer of Code 2009 Project: OSM Annotation
lv: „Google Summer of Code 2009“ projekts: OSM anotācijas

en: Google Summer of Code 2009 Project: Online Services
lv: „Google Summer of Code 2009“ projekts: Tiešsaistes pakalpojumi

en: Google Summer of Code 2008 Project: Vector Tiles for Marble
lv: „Google Summer of Code 2008“ projekts: „Marble“ vektoru flīzes

en: Google Summer of Code 2008 Project: Panoramio / Wikipedia -photo support for Marble
lv: „Google Summer of Code 2008“ projekts: „Panoramio“ / Vikipēdijas fotogrāfiju atbalsts „Marble“ programmā

en: Google Summer of Code 2007 Project: Equirectangular Projection ("Flat Map")
lv: „Google Summer of Code 2007“ projekts: Taisnstūra projekcija („plakana karte“)

en: Google Summer of Code 2007 Project: GPS Support for Marble
lv: „Google Summer of Code 2007“ projekts: „Marble“ GPS atbalsts

en: Google Summer of Code 2007 Project: KML Support for Marble
lv: „Google Summer of Code 2007“ projekts: „Marble“ KML atbalsts

en: Development & Patches
lv: Izstrāde un ielāpi

en: Platforms & Distributions
lv: Platformas un distribūcijas

en: Artwork
lv: Noformējums

en: Various Suggestions & Testing
lv: Dažādi ieteikumi un testēšana

en: Special thanks for providing an important source of inspiration by creating Marble's predecessor "Kartographer".
lv: Īpašs paldies par nozīmīga iedvesmas avota nodrošināšanu, izveidojot „Marble“ priekšteci „Kartographer“.

en: Enable debug output
lv: Ieslēgt atkļūdošanas izvadi

en: Display OSM placemarks according to the level selected
lv: Parādīt OSM vietas saskaņā ar atlasītajiem līmeņiem

en: Make a time measurement to check performance
lv: Mērīt laiku, lai noskaidrotu veiktspēju

en: Show frame rate
lv: Rādīt kadru skaitu sekundē

en: Show tile IDs
lv: Rādīt flīžu ID

en: Show time spent in each layer
lv: Rādīt laiku, kas pavadīts katrā slānī

en: Use a different directory <directory> which contains map data.
lv: Izmantot citu mapi <mape>, kas satur kartes datus.

en: Do not use the interface optimized for small screens
lv: Neizmantot saskarni, kas optimizēta maziem ekrāniem

en: Use the interface optimized for small screens
lv: Izmantot saskarni, kas optimizēta maziem ekrāniem

en: Do not use the interface optimized for high resolutions
lv: Neizmantot saskarni, kas optimizēta augstām izšķirtspējām

en: Use the interface optimized for high resolutions
lv: Izmantot saskarni, kas optimizēta augstām izšķirtspējām

en: Show map at given lat lon <coordinates>
lv: Rādīt kartes vietu pēc platuma un garuma <koordinātām>

en: Show map at given geo <uri>
lv: Rādīt karti dotajās ģeo <uri>

en: Set the distance of the observer to the globe (in km)
lv: Iestatīt attālumu no novērotāja līdz globusam (kilometros)

en: Use map <id> (e.g. "earth/openstreetmap/openstreetmap.dgml")
lv: Lietot kartes <id> (piemēram, „earth/openstreetmap/openstreetmap.dgml“)

en: One or more placemark files to be opened
lv: Atverams viena vai vairākas vietu datnes

note: i18n: ectx: label, entry, group (Time)
en: The date and time of marble clock
lv: „Marble“ pulksteņa datums un laiks

note: i18n: ectx: label, entry, group (Time)
en: The speed of marble clock
lv: „Marble“ pulksteņa ātrums

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The unit chosen to measure distances.
lv: Attālumu mērīšanas vienība.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The unit chosen to measure angles.
lv: Leņķu mērīšanas vienība.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The quality at which a still map gets painted.
lv: Kartes zīmēšanas kvalitāte.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The quality at which an animated map gets painted.
lv: Animētas kartes zīmēšanas kvalitāte.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: The localization of the labels.
lv: Etiķešu lokalizācija.

note: i18n: ectx: label, entry (mapFont), group (View)
en: The general font used on the map.
lv: Kartē izmantotais fonts.

note: i18n: ectx: label, entry (lastFileOpenDir), group (View)
en: The last directory that was opened by File->Open.
lv: Pēdējā mape, kas ir atvērta ar Datne—>Atvērt.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Navigation)
en: The behaviour of the planet's axis on mouse dragging.
lv: Planētas ass uzvedība, velkot ar peli.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Navigation)
en: The location shown on application startup.
lv: Vieta, ko rādīt, palaižot programmu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Navigation)
en: Display animation on voyage to target.
lv: Animēt ceļojumu uz mērķi.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Navigation)
en: The external OpenStreetMap editor application
lv: Ārējā „OpenStreetMap“ rediģēšanas programma

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cache)
en: Cache for tiles reserved in the physical memory.
lv: Rezervētais flīžu kešatmiņas izmērs fiziskajā atmiņā.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cache)
en: Maximum space on the hard disk that can be used to store tiles.
lv: Maksimālā vieta diskā, ko izmantot flīžu glabāšanai.

note: i18n: ectx: label, entry (proxyUrl), group (Cache)
en: URL for the proxy server.
lv: Starpniekservera URL.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cache)
en: Port for the proxy server.
lv: Starpniekservera ports.

note: i18n: ectx: label, entry (proxyUser), group (Cache)
en: Username for authorization.
lv: Autorizēšanās lietotājvārds.

note: i18n: ectx: label, entry (proxyPass), group (Cache)
en: Password for authorization.
lv: Autorizēšanās parole.

note: i18n: ectx: label, entry (proxyHttp), group (Cache)
en: Proxy type is HTTP
lv: Starpniekserveris ir HTTP

note: i18n: ectx: label, entry (proxySocks5), group (Cache)
en: Proxy type is Socks5
lv: Starpniekserveris ir „Socks5“

note: i18n: ectx: label, entry (proxyAuth), group (Cache)
en: Proxy requires Authentication
lv: Starpniekserveris pieprasa autentificēšanos

note: i18n: ectx: label, entry (activePositionTrackingPlugin), group (Plugins)
en: The position tracking plugin used to determine the current location
lv: Atrašanās vietas izsekošanas spraudnis, lai noteiktu pašreizējo atrašanās vietu.

en: Position: %1
lv: Atrašanās vieta: %1

en: Altitude: %1
lv: Augstums: %1

en: Tile Zoom Level: %1
lv: Flīžu tuvinājuma līmenis: %1

en: Time: %1
lv: Laiks: %1

en: Sorry, unable to open '%1':
    '%2'
lv: Diemžēl neizdevās atvērt „%1“:
    „%2“

en: File not readable
lv: Datnes nav lasāma

en: A Virtual Globe
lv: Virtuālais globuss

en: Sorry, unable to open '%1'. The file is not accessible.
lv: Diemžēl neizdevās atvērt „%1“. Datnei nevar piekļūt.

en: File not accessible
lv: Datnei nevar piekļūt

en: All Supported Files
lv: Visas atbalstītās datnes

[ctx: @title:window]
en: Open File
lv: Atvērt datni

[ctx: @title:window]
en: Export Map
lv: Eksportēt karti

en: Images *.jpg *.png
lv: Attēli *.jpg *.png

en: An error occurred while trying to save the file.
lv: Gadījās kļūda, mēģinot saglabāt datnē.

en: Unnamed
lv: Nenosaukta

[ctx: Action for downloading an entire region of a map]
en: Download Region...
lv: Lejupielādēt reģionu...

[ctx: Action for saving the map to a file]
en: &Export Map...
lv: &Eksportēt karti...

[ctx: Action for toggling offline mode]
en: &Work Offline
lv: Strādāt &nesaistē

[ctx: Action for copying the map to the clipboard]
en: &Copy Map
lv: &Kopēt karti

[ctx: Action for copying the coordinates to the clipboard]
en: C&opy Coordinates
lv: K&opēt koordinātas

[ctx: Action for opening a file]
en: &Open...
lv: &Atvērt...

[ctx: Action for downloading maps (GHNS)]
en: Download Maps...
lv: Lejupielādēt kartes...

[ctx: Status tip]
en: Download new maps
lv: Ielādēt jaunas kartes

[ctx: Action for creating new maps]
en: &Create a New Map...
lv: I&zveidot jaunu karti...

[ctx: Status tip]
en: A wizard guides you through the creation of your own map theme.
lv: Vednis, kas palīdzēs jums izveidot savu kartes motīvu.

[ctx: Action for toggling clouds]
en: &Clouds
lv: &Mākoņi

[ctx: Action for sun control dialog]
en: S&un Control...
lv: Sa&ules kontrole...

[ctx: Action for time control dialog]
en: &Time Control...
lv: Laika kon&trole...

[ctx: Action for locking float items on the map]
en: Lock Position
lv: Slēgt novietojumu

en: Show Shadow
lv: Rādīt ēnu

en: Hide Shadow
lv: Paslēpt ēnu

en: Shows and hides the shadow of the sun
lv: Rāda un paslēpj Saules ēnu

en: Show sun icon on the Sub-Solar Point
lv: Rādīt saules ikonu zemsaules punktā

en: Hide sun icon on the Sub-Solar Point
lv: Slēpt saules ikonu zemsaules punktā

en: Show sun icon on the sub-solar point
lv: Rādīt saules ikonu zemsaules punktā

en: Lock Globe to the Sub-Solar Point
lv: Slēgt globusu zemsaules punktā

en: Unlock Globe to the Sub-Solar Point
lv: Atslēgt globusu zemsaules punktā

en: Lock globe to the sub-solar point
lv: Slēgt globusu zemsaules punktā

[ctx: Add Bookmark]
en: Add &Bookmark...
lv: &Pievienot grāmatzīmi...

[ctx: Show Bookmarks]
en: Show &Bookmarks
lv: Rādīt &grāmatzīmes

en: Show or hide bookmarks in the map
lv: Rādīt vai slēpt kartē grāmatzīmes

en: &Set Home Location
lv: &Iestatīt mājas vietu

[ctx: Manage Bookmarks]
en: &Manage Bookmarks...
lv: Pār&valdīt grāmatzīmes...

[ctx: Edit the map in an external application]
en: &Edit Map...
lv: &Rediģēt karti...

en: &Record Movie
lv: &Ierakstīt videoceliņu

en: Records a movie of the globe
lv: Ieraksta videoceliņu ar globusu

en: &Stop Recording
lv: &Pārtraukt ierakstīšanu

en: Stop recording a movie of the globe
lv: Pārtraukt globusa videoceliņa ierakstīšanu

[ctx: Action for toggling]
en: Show Position
lv: Rādīt vietu

[ctx: Action for toggling]
en: Show Date and Time
lv: Rādīt datumu un laiku

[ctx: Action for toggling]
en: Show Altitude
lv: Rādīt augstumu

[ctx: Action for toggling]
en: Show Tile Zoom Level
lv: Rādīt flīžu tuvinājuma līmeni

[ctx: Action for toggling]
en: Show Download Progress Bar
lv: Rādīt lejupielāžu progresa joslu

en: View
lv: Skats

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Cache & Proxy
lv: Kešatmiņa un starpniekserveri

en: Date & Time
lv: Datums un laiks

en: Synchronization
lv: Sinhronizācija

en: Routing
lv: Maršrutēšana

en: Plugins
lv: Spraudņi

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Datne

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: &Rediģēt

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (infoboxes)
en: &Info Boxes
lv: &Informācijas rūtis

note: i18n: ectx: Menu (onlineservices)
en: &Online Services
lv: &Tiešsaistes pakalpojumi

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: &Iestatījumi

note: i18n: ectx: Menu (panels)
en: &Panels
lv: &Paneļi

note: i18n: ectx: Menu (viewSize)
en: &View Size
lv: &Skata izmērs

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
lv: &Grāmatzīmes

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

note: i18n: ectx: ToolBar (pluginToolBar)
en: Edit Toolbar
lv: Rediģēšanas rīkjosla
