plasma_applet_org.kde.plasma.worldclock - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Map Display
sk: Zobrazenie mapy

en: Projection:
sk: Projekcia:

en: Equirectangular
sk: Ekvirektangulárna

en: Mercator
sk: Mercatorova

en: Center on:
sk: Vycentrovať na:

en: Daylight
sk: Denné svetlo

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Longitude:
sk: Zemepisná dĺžka:

en: Show date:
sk: Zobraziť dátum:

en: Use custom time zone selection:
sk: Použiť vlastný výber časového pásma:
