marble - en to sl translation catalogue (45 entries)

[ctx: @title:window]
en: Bookmarks
sl: Zaznamki

en: Your bookmarks will appear here.
sl: Vaši zaznamki se bodo pojavili tukaj.

note: i18n: ectx: label, entry (MapThemeId), group (General)
en: The marble theme id
sl: Določilnik teme marble

note: i18n: ectx: label, entry (Profile), group (Routing)
en: Routing profile
sl: Profil usmerjanja

note: i18n: ectx: label, entry (Profile), group (Routing)
en: Car
sl: Avto

note: i18n: ectx: label, entry (Profile), group (Routing)
en: Bicycle
sl: Kolo

note: i18n: ectx: label, entry (Profile), group (Routing)
en: Pedestrian
sl: Pešec

[ctx: @option:check]
en: Follow Current Position
sl: Sledi trenutnemu položaju

en: Marble Maps
sl: Zemljevidi Marble

en: Maps
sl: Zemljevidi

en: © KDE Community
sl: © Skupnost KDE

en: Developer
sl: Razvijalec

en: Public Transport
sl: Javni transport

en: Outdoor Activities
sl: Aktivnosti zunaj

[ctx: @action:button]
en: Accessibility
sl: Dostopnost

[ctx: @action:button]
en: About
sl: O programu

[ctx: @action:button]
en: Bookmarks
sl: Zaznamki

[ctx: @action:button]
en: Layer Options
sl: Možnosti plasti

[ctx: @action:button]
en: Theme Options
sl: Možnosti teme

en: Routing
sl: Usmerjanje

[ctx: @title:window]
en: Layer Options
sl: Možnosti plasti

[ctx: @title:group]
en: Public Transport Layers
sl: Plasti javnega transporta

[ctx: @option:check]
en: Train
sl: Vlak

[ctx: @option:check]
en: Subway
sl: Podzemska železnica

[ctx: @option:check]
en: Tram
sl: Tramvaj

[ctx: @option:check]
en: Bus
sl: Avtobus

[ctx: @option:check]
en: Trolley Bus
sl: Trolejbus

en: Outdoor Activities Layers
sl: Plasti aktivnosti zunaj

[ctx: @option:check]
en: Walkways
sl: Sprehajalne poti

[ctx: @option:check]
en: Hiking Routes
sl: Pohodniške poti

[ctx: @option:check]
en: Bicycle Routes
sl: Kolesarske poti

[ctx: @option:check]
en: Mountainbike Routes
sl: Gorsko kolesarske poti

[ctx: @option:check]
en: Inline Skating Routes
sl: Poti za rolanje

[ctx: @option:check]
en: Bridleways
sl: Konjeniške poti

[ctx: placeholder]
en: No Name
sl: Brez imena

[ctx: @title:group]
en: Tags:
sl: Značke:

en: Car (fastest)
sl: Avto (najhitrejše)

[ctx: @title]
en: Routing
sl: Usmerjanje

[ctx: @label:textbox]
en: Departure:
sl: Odhod:

[ctx: @label:textbox]
en: Arrival:
sl: Prihod:

[ctx: @label:textbox]
en: Waypoint:
sl: Točka na poti:

[ctx: @label:listbox]
en: Alternatives:
sl: Alternative:

en: Network Settings
sl: Nastavitve omrežja

en: Download Maps via WLAN only
sl: Prenesi zemljevide samo prek omrežja WLAN

[ctx: @title:window]
en: Themes
sl: Teme
