plasma_wallpaper_org.kde.plasma.worldmap - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Projection:
tr: Projeksiyon:

en: Equirectangular
tr: Eşdikdörtgensel

en: Mercator
tr: Merkator

en: Center on:
tr: Merkezde:

en: Daylight
tr: Gün Işığı

en: Longitude
tr: Boylam

en: Location
tr: Konum

en: Longitude:
tr: Boylam:
